Udostępnij
Tweetnij

Pilot Android TV na iOS. Nowa funkcja dostępna w Google Home 2.48

Pilot dla telewizorów z Android TV nie jest wbudowany w iOS. Inaczej jest w przypadku Apple TV. Tymczasem taka funkcja została dodana do aplikacji Google Home 2.48. Aktualizacja jest już dostępna w App Store. Dzięki niej użytkownicy iPhone’ów z iOS zyskują uniwersalny pilot zdalnego sterowania dla systemu Android TV.

Jeśli szukaliście aplikacji, która dodaje w iOS pilot dla telewizorów z systemem Android TV, to już możecie zakończyć własne poszukiwanie. Taką funkcjonalność dostała aplikacja Google Home 2.48, która została niedawno udostępniona w App Store. Jest to podobne rozwiązanie, które wcześniej wprowadzono na urządzeniach z Androidem. Teraz będą mogli z niego korzystać także właściciele iPhone’ów.

Pilot Android TV dla Google Home na iOS widoczny jest na poniższych zrzutach ekranowych. Ma on wszystkie podstawowe przyciski. Przy okazji jest też skrót uruchamiający Asystenta. Pozwala także na uruchamianie klawiatury ekranowej.

aplikacja pilot Android TV na iOS Google Home 2.48

Google Home 2.48 na iOS to nie tylko pilot Android TV

Przy okazji w Google Home z numerkiem 2.48 zaszyto także inną nowość. Tą są zmiany wizualne obejmujące statystyki Wi-Fi. W tym przypadku zdecydowano się na poprawienie czytelności poprzez powiększenie liczników oraz zmieniono rozmieszczenie poszczególnych przycisków. Sam pilot jest uniwersalny i powinien działać z dowolnymi urządzeniami z platformą Android TV oraz przystawkami z serii Chromecast.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora Messenger

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij