Udostępnij
Tweetnij

YouTube Music na Androida dostaje nowy skrót na ikonce

YouTube Music na Androida doczekał się nowości. To nowy skrót, który otrzymała ikonka aplikacji po dłuższym przytrzymaniu palcem. Pozwala ona szybko przenieść się do sekcji Pobrane, gdzie znajduje się muzyka zapisana w pamięci do odsłuchu offline. YouTube Music dostaje tę zmianę po stronie serwerów.

YouTube Music na Androida doczekał się nowości w postaci dodatkowego elementu, które wyświetlają się po dotknięciu i przytrzymaniu ikonki aplikacji na ekranie głównym. Tym jest sekcja Pobrane, gdzie można się szybko przenieść. Nowa opcja pojawia się pomiędzy wyszukiwaniem a widżetami, co widać na poniższym zrzucie ekranowym.

aplikacja YouTube Music na Androida nowy skrót ikonka Pobrane

Warto dodać, że wcześniej aplikacja YouTube Music miała inny skrót i tym był Offline Mixtape. To automatyczna playlista generowana z pobranej muzyki. Google postanowiło się jednak tego pozbyć w lipcu zeszłego roku. Teraz pojawiła się nowa opcja i wszystko wskazuje na to, że dostęp do niej włączany jest po stronie serwerów firmy.

Skrót do Pobrane w YouTube Music na Androida w różnych wersjach

Nowa funkcja pojawia się niezależnie od konkretnej wersji aplikacji. Dostępność nowego skrótu na ikonce zgłaszają zarówno użytkownicy YouTube Music z numerkiem 4.63, jak i 4.64. Dlatego pozwala nam to sugerować, że dostęp oddawany jest po stronie serwerów Google.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla Windows 11

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij