Udostępnij
Tweetnij

YouTube otrzymuje funkcję z aplikacji Music. To inteligentne pobieranie

YouTube w postaci aplikacji na Androida dostaje jedną z najciekawszych funkcji, które ma YouTube Music. To inteligentne pobieranie, które odpowiada za zapisywanie polecanych filmów do pamięci urządzenia. Potem można je obejrzeć bez połączenia z internetem. Dostęp dostali wybrani użytkownicy YouTube Premium w Europie.

Inteligentne pobieranie to funkcja, którą doskonale znamy z YouTube Music. Google doszło do wniosku, że podobne rozwiązanie można wykorzystać w połączeniu z filmami. Obecnie trwa programowy tego rozwiązania. Dostęp otrzymali wybrani subskrybenci planu Premium.

Część użytkowników YouTube Premium może już wypróbować inteligentne pobieranie. Możliwe to jest za sprawą strony z eksperymentami, ale także u nielicznych osób. Działa to w podobny sposób, co w aplikacji Music. Ściąganie polecanych filmów do pamięci urządzenia odbywa się automatycznie po nawiązaniu połączenia z siecią Wi-Fi. Można je znaleźć w sekcji pobranych w zakładce biblioteki. Dzięki temu oglądanie jest możliwe potem bez połączenia z internetem.

aplikacja YouTube Music inteligentne pobieranie

Inteligentne pobieranie w YouTube Premium tylko w Europie

Program pilotażowy dla nowej funkcji dostępny jest nie tylko dla subskrybentów YouTube Premium. Google ponadto zawęziło go do Europy. Warto dodać, że nie trzeba obawiać się, że inteligentne pobieranie wypełni ściągniętymi wideo całą pamięć urządzenia. Tygodniowo zapisywanych jest tylko maksymalnie 20 filmów.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora Messenger

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij