Udostępnij
Tweetnij

Chromecast 3 i Ultra dostają nową aplikację YouTube

Chromecast 3 i Ultra otrzymują nowego YouTube’a. Google zaczęło go testować na tych urządzeniach już kilka miesięcy temu. Teraz nowa aplikacja na starsze przystawki z serii Chromecast jest już szeroko udostępniana. Zobaczmy, co wprowadza ta odświeżona wersja aplikacji YouTube.

Chromecast 3. generacji oraz model Ultra nie są najnowszymi przystawkami Google. Jednak firma cały czas pamięta o ich właścicielach. Świadczy o tym chociażby udostępnienie nowej aplikacji YouTube, która wprowadza nowe doświadczenia z zakresu przesyłania obrazu z telefonu na telewizor. Testy rozpoczęto wcześniej w tym roku.

nowa aplikacja YouTube Google Chromecast 3 Ultra

Google zaczęło testować nową aplikację YouTube w połączeniu z urządzeniami Chromecast Ultra i 3. generacji w marcu tego roku. Wtedy dostęp do nowych opcji z zakresu przesyłania obrazu otrzymali wybrani użytkownicy. Wtedy pojawił się bogatszy odtwarzacz wideo z kontrolą rozdzielczości, napisami i możliwością dodawania do listy odtwarzania/kolejki. Natomiast ekran powitalny zastąpiono tym, który znamy na przykład z Androida TV.

Nowa aplikacja YouTube udostępniana dla właścicieli urządzeń Chromecast 3 i Ultra

Teraz Google potwierdziło oficjalnie wprowadzenie tych zmian i rozpoczęło je udostępniać wszystkim użytkownikom urządzeń Chromecast Ultra oraz 3. generacji. Proces wdrażania uruchomiono w zeszłym tygodniu. Obecnie zmiany powinno widzieć coraz więcej osób.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora WhatsApp

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij