Udostępnij
Tweetnij

Apple Music beta na Androida wprowadza animowane okładki i potwierdza plan HiFi

Apple Music beta na Androida potwierdza nadchodzący plan HiFi. Ponadto aplikacja dostała animowane okładki. Debiut usługi Apple Music HiFi jest blisko.

Apple Music HiFi zostało już potwierdzone w aktualizacji iOS 14.6 beta. Teraz podobnych wzmianek doszukano się w podglądowej wersji aplikacji usługi na urządzenia z systemem Android. Ta sama aktualizacja wprowadziła również animowane okładki. Zobaczmy, co tam znaleziono.

Apple Music beta na Androida zawiera informacje o planie HiFi i muzyce w bezstratnej jakości, która zostanie tam wprowadzona. Jednak są one szczątkowe. Więcej szczegółów znaleziono w iOS 14.6, bo tam pojawia się m.in. wzmianka o wsparciu dla standardów Dolby Atmos i Dolby Audio. Premiera nowej usługi jest już blisko.

Apple Music beta Android plan HiFi animowane okładki

Apple Music HiFi zapewne w trakcie WWDC 2021

Domyślamy się, że plany Apple Music HiFi zostanie ogłoszony w trakcie konferencji WWDC 2021. Keyonote, którą ją otworzy, odbędzie się 7 czerwca. Tego dnia powinniśmy poznać oficjalne szczegóły związane z tą usługą. Plotki mówią o tym, że cena nie ma wzrosnąć względem obecnie dostępnego planu indywidualnego, co jest bardzo dobrą wiadomością. Nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na oficjalne informacje.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij