Udostępnij
Tweetnij

Asystent Google – jest nowa procedura na czas pandemii

Asystent Google dostaje nową opcję. To procedura stworzona na czas pandemii. Ma pozwolić na więcej ruchu. Zobaczmy, jak działa ta funkcja Asystenta Google.

Asystent Google cały czas jest rozwijany. Procedury otrzymał już jakiś czas temu. Teraz poinformowano, że zostanie dodana nowa. To procedura na czas pandemii, która ma zostać wdrożona w najbliższym czasie. Za co ma ona odpowiadać?

Czas pandemii sprawił, że pracujemy w domach i to powoduje, że brakuje nam ruchu. Nowa procedura ma to zmienić i Asystent Google przypilnuje, abyśmy trochę się poruszali. Będą to zachęty do  różnych normalnych czynności, które powinni wykonywać ludzie w ciągu dnia. Na przykład pójście na spacer, wypicie szklanki wody czy wstanie z pozycji siedzącej.

Asystent Google procedura czas pandemii

Asystent Google i jego nowa procedura na czas pandemii na głośnikach i ekranach

Wiemy, że ta nowa procedura będzie aktywowana na urządzeniach inteligentnych obsługujących funkcję Asystent Google, jak głośnikach i ekranach. W ciągu dnia będą serwowane przypomnienia, które mają domyślną konfigurację. Będzie ją jednak można dostosować pod kątem własnych preferencji. Brzmi to trochę podobnie do Family Bell z zeszłego miesiąca.

Asystent Google ma dostać taką nowość w ciągu najbliższego tygodnia. Ta nowa procedura nie jest jedyną funkcją, która się pojawi. W drodze jest też delikatne usypianie i budzenie. Tu będzie można przystosować inteligentne oświetlenie. W ten sposób da się dobrać kolory czy natężenie światła w zależności od możliwości żarówek.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla mobilnego Chrome

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij