Udostępnij
Tweetnij

Nowy Asystent Google z Pixel 4 dostanie lepsze dyktowanie maili w Gmailu

Nowy Asystent Google ze smartfonów Pixel 4 otrzyma nową funkcję. To lepsze dyktowanie maili w aplikacji Gmail. Dowodzi tego kod źródłowy aplikacji. Google zapowiedziało taką funkcję dla Asystenta już kilka miesięcy temu, ale wraz z premierą Pixeli 4 opcji nie wprowadzono. Wygląda na to, że jednak jest blisko.

Nowy Asystent Google zadebiutował wraz ze smartfonami Pixel 4. Wtedy wprowadzono część nowości, które zapowiedziano w trakcie majowej konferencji I/O 2019. Jednak nie dodano wszystkich z nich. Nie pojawiło się m.in. szybsze dyktowanie maili w aplikacji Gmail. Wygląda jednak na to, że taka funkcja jest już blisko.

Nowy Asystent Google z Pixel 4 dyktowanie maili Gmail

Pojawienie się nowej funkcji zwiastuje kod źródłowy aplikacji. Redaktor XDA-Developers doszukał się zablokowanej opcji o nazwie com.google.android.apps.gsa.nga.engine.keyboard.KeyboardService. Odpowiada ona za przekazywanie dyktowania z klawiatury do nowego Asystenta. Można to po części aktywować i poniżej możecie obejrzeć sobie to na wideo. Docelowo jednak ma to działać jeszcze lepiej.

Nowy Asystent Google z Pixel 4 z nową funkcją dla aplikacji Gmail już wkrótce

Pojawienie się nowych zapisków w aplikacji Google sugeruje, że nowa opcja jest już blisko. Gigant z Mountain View może aktywować ją w niedługim czasie. Wtedy Asystent pozwoli na bardzo wygodne dyktowanie maili w aplikacji Gmail.

Przeczytaj także: Nowy Messenger Desktop beta dla Windows 10 udostępnianych dla wybrańców

źródło: XDA-Developers

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij