Udostępnij
Tweetnij

Google Chrome może otrzymać zmiany obejmujące podgląd kart

Google Chrome na Androida pozwala uruchomić podgląd kart, gdzie następnie można się pomiędzy nimi przełączać. Widok ten jest dosyć minimalistyczny, ale możliwe, że niedługo ulegnie zmianie. Google prowadzi w przeglądarce Chrome nowe testy, gdzie we wspomnianym podglądzie pojawia się więcej elementów.

Google Chrome na Androida oferuje podgląd kart, gdzie można zobaczyć wszystkie uruchomione strony i następnie się pomiędzy nimi przełączać. Obecnie w tym widoku prezentowane są miniatury w oknach oraz przyciski, gdzie można uruchomić tryb Incognito. Tymczasem rozpoczęto testy, gdzie pojawia się więcej elementów. Nie wygląda to jednak na zmianę na plus.

Google prowadzi w przeglądarce Chrome program pilotażowy, który zakłada, że podgląd kart dostanie więcej elementów. Pojawia się pasek adresu, a poniżej niego można zobaczyć ikonki najczęściej odwiedzanych stron. Dopiero jeszcze niżej znajdują się okna z podglądem stron. Zmianie ulega także przycisk dla trybu incognito. Przybiera on postać przełącznika. Zmodyfikowany widok widzicie na zrzucie ekranowym po lewej stronie. Dla porównania, po prawej stronie stary wygląd.

Google Chrome podgląd kart nowy widok przełączanie kart

Taki podgląd kart w Google Chrome to słaby pomysł

Podgląd kart to miejsce, gdzie chcemy zobaczyć uruchomione strony i następnie przełączyć się na tą, którą chcemy. Umieszczanie tutaj dodatkowych elementów powoduje po prostu bałagan. Pozostaje wierzyć, że Google Chrome nie otrzyma na stałe takich zmian w tym widoku i skończy się tylko na programie pilotażowym.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

źródło: 9to5Google

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij