Udostępnij
Tweetnij

Podcasty Google na Androida dostają nowy interfejs

Podcasty Google w wersji na urządzenia z systemem Android to stosunkowo młoda aplikacja. U części użytkowników programu pojawia się nowy interfejs. Wprowadzone zmiany obejmują ekran teraz odtwarzanych rzeczy. Google znacząco go powiększyło i wprowadziło w aplikacji Podcasty ponadto zaokrąglone narożniki.

Podcasty Google na Android to aplikacja, która została udostępniona dosyć niedawno. Firma doszła najwidoczniej do wniosku, że pora wprowadzić w niej w końcu jakieś zmiany. Te przygotowano i część użytkowników raportuje, że otrzymało nowy interfejs. Obejmuje on ekran dla teraz odtwarzanych rzeczy.

Jeśli korzystacie z aplikacji Podcasty Google, to zapewne wiecie, że ekran dla teraz odtwarzanych miał szare tło i zajmował mniej niż połowę ekranu. Nowy interfejs dla tej funkcji widoczny jest na poniższych zrzutach ekranowych od prawej strony (ten po lewej prezentuje stary wygląd dla porównania). Widzimy, że okno uległo powiększeniu, a jego tło jest jasne. Zwiększono także rozmiar części przycisków. Co najważniejsze, widoczna jest w końcu duża miniatura. Dodano również przycisk z trójkropkiem, który daje dostęp do dwóch dodatkowych opcji. Pierwszą jest możliwość współdzielenia audycji, a drugą oznaczenie jej jako odsłuchanej.

 

Podcasty Google aktualizacja Android nowy interfejs

Nowy interfejs w aplikacji Podcasty Google na Androida u nielicznych

Wygląda na to, że Google włącza opisane zmiany w aplikacji Podcasty po swoje stronie. Sprawdziliśmy i na żadnym z naszych urządzeń modyfikacji tych nie widać. Trudno powiedzieć, kiedy taki odświeżony interfejs pojawi się u wszystkich użytkowników. Możliwe, że na razie jest to jakiś zamknięty test.

Przeczytaj także: Sklep Play dostaje nowe, praktyczne opcje w ustawieniach

źródło: AndroidPolice

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij