Udostępnij
Tweetnij

HBO Go w Polsce zdrożeje. Będzie nowa cena abonamentu

HBO Go w Polsce oferowane jest obecnie dla klientów indywidualnych w cenie niespełna 20 złotych za miesiąc. Ten abonament jednak podrożeje. Dziś firma przekazała, że w listopadzie pojawi się nowa cena. Wtedy plan indywidualny plan HBO Go w kraju będzie o pięć złotych wyższy.

HBO Go w Polsce swego czasu potaniało i cena abonamentu została obniżona do zaledwie 19,90 złotych/miesiąc. Niestety, taka kwota wkrótce przejdzie do historii. Dziś firma informuje klientów o tym, że pojawi się nowa cena. Zostanie ona podniesiona dokładnie o 5 złotych. Kiedy spodziewać się wyższej opłaty?

Nowa cena w HBO Go w Polsce będzie obowiązywać po 21 listopada. W pierwszym cyklu rozliczeniowym od tego dnia będzie już pobierana kwota w wysokości 24,90 złotych na miesiącach. Jeśli nowa cena wam nie odpowiada, to pamiętajcie, że w dowolnej chwili możecie zrezygnować. Można to zrobić w ustawieniach, w sekcji Zarządzanie subskrypcją.

nowy plan droższe HBO Go nowa cena ile kosztuje subskrypcja dostęp

Nowa cena HBO Go wynika z nadchodzących produkcji

Nie ukrywajmy, ale na rynku VoD zaczyna się zagęszczać. W przyszłym miesiącu startują usługi Apple TV Plus ora Disney Plus. HBO Go i Netflix z pewnością to odczują. Jedynym wyjściem w zatrzymaniu dotychczasowych klientów jest wzbogacanie oferty, która będzie ciekawa dla widzów. Poniżej znajdziecie oficjalne wyjaśnienie w kwestii podwyżki.

Powodem wzrostu ceny jest to, że w nadchodzących miesiącach zwiększamy liczbę udostępnianych seriali, oferując jeszcze więcej amerykańskich produkcji HBO, takich jak Watchmen czy Czarnobyl, a także szereg seriali produkowanych w Europie, takich jak Wataha czy Nieświadomi.

Przeczytaj także: Najlepsze darmowe aplikacje do retuszu zdjęć

źródło: opracowanie własne

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij