Udostępnij
Tweetnij

Link to Windows z modeli Samsung Galaxy Note 10 dla starszych modeli

Samsung Galaxy Note 10 zadebiutuje z „nową” aplikacją Link to Windows. W rzeczywistości jest to już dobrze znany nam Twój telefon dla systemu Windows 10. Jeśli jednak ktoś chce, to istnieje możliwość instalacji Link to Windows na starszych modelach Samsung Galaxy. Aplikacja powinna działać na wszystkich modelach z One UI.

Link to Windows to aplikacja, którą będzie można znaleźć na wybranych rynkach na smartfonach Samsung Galaxy Note 10. Jest to tak naprawdę zmodyfikowany Twój telefon z Windows 10, czyli bardzo użyteczne narzędzie, które jest ogólnie dostępne. Serwis Sammobile podpowiada jednak, co należy zrobić, aby na starszych modelach Koreańczyków uzyskać nową apkę.

Tak zainstalujesz Link to Windows z modeli Samsung Galaxy Note 10 na starszych telefonach

1. Należy pobrać aplikację Pomocnik aplikacji Twój telefon, która dostępna jest w Sklepie Play.

2. W kolejnym kroku trzeba pobrać plik APK z usługą Windows to Link (klik). Instalacja sprawi ukrycie Twój telefon w szufladzie aplikacji i dodanie skrótu do nowej wersji w szybkich ustawieniach.

3. Potem już trzeba tylko zalogować się z użyciem własnego konta i voila.

Link to Windows aplikacja z Samsung Galaxy Note 10 na starsze smartfony Twój telefon z Windows 10

Sammobile wyjaśnia, że przetestował rozwiązanie na modelach Galaxy Note 9 i S10. Dodaje jednak, że powinno to działać ze wszystkimi modelami Koreańczyków, które mają zainstalowane One UI. Oczywiście, tego typu przeróbki wykonujecie na własną odpowiedzialność. Pamiętajcie, że instalowanie plików APK pochodzących z niezaufanych źródeł bywa niebezpieczne.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij