Udostępnij
Tweetnij

Apple udostępnia nowy iCloud dla Windows 10. Do pobrania w Microsoft Store

Apple udostępniło nową aplikację iCloud dla Windows 10. Można ją już pobierać z poziomu sklepu Microsoft Store. W ten sposób użytkownicy okienek mogą w wygodny sposób uzyskać dostęp do danych przechowywanych na dysku internetowym Apple. iCloud dla Windows 10 pozwala również na łatwe współdzielenie plików z iOS.

iCloud dla Windows 10 doczekał się nowej odsłony. Uaktualniona aplikacje jest już dostępna w sklepie Microsoft Store. Apple długo kazał czekać na nowe narzędzie do obsługi swojego dysku internetowego na komputerach z okienkami. Poprzedni program był już mocno przestarzały. Mało tego, bo swego czasu nawet powodował problemy z instalacją jednej z dużych aktualizacji dla „dziesiątki”.

Apple oferuje następujące funkcje w nowym iCloud dla Windows 10

  • Dostęp do plików przechowywanych na dysku internetowym bezpośrednio z poziomu Eksploratora plików
  • Możliwość wybrania folderów, których zawartość będzie automatycznie synchronizowana
  • Bezpieczne przechowywanie plików
  • Edycja plików na różnych urządzeniach z zapisywaniem efektów pracy na różnych sprzętach

Apple iCloud dla Windows 10 Microsoft Store aplikacja Apple iCloud dla Windows 10 Microsoft Store aplikacja

iCloud dla Windows 10 w postaci aplikacji z Microsoft Store waży około 250 MB. Program znajdziecie pod tym adresem. Do prawidłowego działania wymagany jest system w wersji z numerkiem 18362.145 lub nowszej.

Przeczytaj także: Messenger – triki, sztuczki i ukryte funkcje

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij