Udostępnij
Tweetnij

IKEA szykuje nową aplikację, która w końcu pozwoli robić zakupy online

IKEA ma aplikację mobilną na urządzenia z systemami Android i iOS. Jednak nie pozwala ona na wykonywanie zakupów online. W tym celu ciągle trzeba odwiedzić jeden ze stacjonarnych sklepów Szwedów. Teraz dowiadujemy się, że IKEA przygotowuje nową aplikację mobilną, która umożliwi zakupy online. Ma ona oferować funkcje z zakresu AR.

IKEA przygotowuje nową aplikację mobilną na urządzenia z systemami iOS i Android. Co prawda, firma ma już aplikację na smartfony, ale ta pozwala przeglądać zawartość asortymentu sklepu, ale nie pozwala na zakupy online. Jest bardziej takim programem, który ma zachęcić do odwiedzin sklepów stacjonarnych, co jest ulubionym zajęciem każdego mężczyzny. W nowej aplikacji kupowanie bez wychodzenia z domu ma być już możliwe.

IKEA przygotowuje zupełnie nową aplikację mobilną. Szwedzi zmieniają podejście do klientów i w końcu zamierzają ułatwić im nabywanie produktów z własnej oferty bez wychodzenia z domu. Nie zabraknie w niej funkcji z zakresu AR, a więc produkty będzie można wizualizować w pomieszczeniach własnego mieszkania i zobaczyć, czy będą pasować do wnętrza. Niestety, w Polsce prawdopodobnie trochę sobie na nią poczekamy.

Nowa aplikacja IKEA zakupy online gdzie kupować przez internet

Nowa aplikacja firmy IKEA w Polsce pewnie nie w tym roku

IKEA planuje udostępnić nową aplikację początkowo na dwóch rynkach. Będą to Francja i Holandia. Później w tym roku ma ona być udostępniona w kolejnych państwach. Wymieniono Chiny, Niemcy oraz Stany Zjednoczone. Tak więc w Polsce pewnie poczekamy sobie trochę dłużej. Do kiedy? Tego na razie nie wiadomo. Jest jednak możliwe, że Szwedzi będą chcieli rozszerzyć dostępność o następne kraje trochę szybciej.

Przeczytaj także: Messenger – triki, sztuczki i ukryte funkcje

źródło: Reuters

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij