Udostępnij
Tweetnij

Asystent Google otrzymuje testowy wygląd, jak z Holo z przezroczystościami

Asystent Google może wkrótce stać się przezroczysty. Gigant z Mountain View testuje nowy widok, który poniekąd kojarzy się z Holo z czasów systemu Android 4.0 Ice Cream Sandwich. W ramach testu Asystent Google na głównym ekranie staje się przezroczysty. Są też widoczne efekty cieniowania, ale zmiany widzą nieliczni.

Asystent Google może stać się przezroczysty. Dotyczy to elementu funkcji, który pojawia się w postaci paska na ekranie domowym. Dokładnie w dolnej części interfejsu. Zmiany mogą kojarzyć się z efektem Holo, który pamiętamy z systemu Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Możliwe, że gigant z Mountain View poczuł nostalgię.

Asystent Google w postaci nowego paska widoczny jest poniżej. Zrzut ekranowy opublikował użytkownik serwisu Reddit o nicku SentientKayak. Na nim widać przezroczystości oraz efekty cieniowania, które kojarzą się z czasami Holo z Ice Cream Sandwich. Czy wygląda to lepiej? To już musicie ocenić sami.

Przezroczysty Asystent Google Holo Android 4.0 Ice Cream Sandwich

Przezroczysty Asystent Google u nielicznych

Użytkownicy, którzy dostrzegli, że u nich pojawił się przezroczysty Asystent Google raportują, że stało się to po aktualizacji aplikacji do wersji z numerem 9.84.10.21, ale nie jest to najnowsza wersja. Mimo to, nie pojawia się to u wszystkich, którzy mają tę konkretną wersję. Wygląda na to, że gigant z Mountain View nowy widok włącza po stronie własnych serwerów i na razie jest to program pilotażowy, gdzie dostęp mają nieliczni.

Na razie nie wiadomo, kiedy przezroczysty Asystent Google pojawi się u wszystkich. Najpewniej nieprędko, bo najpierw firma zapewne będzie chciała uzyskać jakieś opinie od użytkowników. Poniżej możecie obejrzeć to jeszcze na wideo.

Przeczytaj także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida z kwietnia

źródło: AndroidPolice

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij