Udostępnij
Tweetnij

Mapy Google ze zmianą interfejsu wyszukiwania

Mapy Google doczekały się ostatnio naprawdę sporych zmian w funkcjonowaniu. Takich opcji jest naprawdę dużo. Najnowsza nie dodaje żadnych konkretnych funkcji. Skupia się przede wszystkim na zmianach zgodnych z Material Theme. Teraz dodano tu modyfikację interfejsu wyszukiwania. Nie są one jednak spore.

Mapy Google zmieniają się w zasadzie cały czas. Głównie modyfikacje skupiają się wokół Material Theme. W ciągu ostatnich kilku miesięcy zaobserwowaliśmy jedną zmianę po drugiej. Teraz zmienił się również interfejs wyszukiwania.

Mapy Google porzucają poprzedni interfejs wyszukiwania i zastępują go nowym. Okrągłe i kolorowe ikony są najbardziej znaczącym aspektem zmiany. Pojawia się również zmiana w czcionkach. Teraz napisy zobaczymy w Product Sans. Strona wyszukiwania jest teraz w pełni biała. Do tej pory była to również biała karta, jednak na szarym tle. Przyciski prezentują się również zupełnie inaczej. Zmiany możecie zobaczyć na nowych zrzutach ekranu.

mapy google interfejs wyszukiwania

Mapy Google z różnymi innymi zmianami

Mapy Google doczekały się tej nowej modyfikacji, ale jedynie dla wybranych. Są to zmiany testowe, których nie da się uruchomić plikami takimi jak APK. Nie poinformowano oficjalnie, czy trafią one do pełnej wersji aplikacji, czy może pojawią się jedynie w ramach testów.

Mapy Google dostało ostatnio bardzo dużo zmian. Są to między innymi ograniczenia prędkości oraz powiadomienia o zbliżających się fotoradarach. Są to bardzo ważne funkcje, a do listy należy dodać kolejną. Jest to opcja ustawienia godziny wyjazdu lub godziny przybycia, która trafiła nie tak dawno również do wersji testowej.

Przeczytaj także: Najlepsze nowe gry mobilne z grudnia

Źródło: AndroidPolice

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij