Udostępnij
Tweetnij

Google Gboard z nowymi motywami

Google Gboard to klawiatura, która wciąż się zmienia. Aplikacja wkrótce doczeka się kolejnej aktualizacji, jakimi są nowe wersje kolorystyczne. Do tej pory nie było na liście kolorów gradientowych. Teraz ma się to zmienić. Aktualizacja jest aktualnie dostępna do wypróbowania, ale jedynie w wersji beta aplikacji.

Google Gboard na urządzenia z Androidem ma wkrótce dostarczyć więcej opcji dostosowywania. Pozwolą one użytkownikom zmieniać wygląd klawiatury. Wkrótce do aplikacji na Androida zostanie dodanych ponad 50 nowych motywów. Głównym jednak będzie kolor gradientowy.

Nowe opcje kolorystyczne nie zostały jeszcze wprowadzone na stałe. Wiemy jednak, że wkrótce się pojawią. Jeśli używasz wersji beta aplikacji, możesz już mieć do nich dostęp. Według twórców XDA w najnowszej aktualizacji Gboard beta znajduje się 25 jasnych i 25 ciemnych motywów gradientowych. Jeśli już zapisałeś się do programu beta, możesz już je wypróbować, pobierając najnowszą wersję beta aplikacji przez Sklep Play.

google gboard

Google Gboard ze zmianami, ale nie dla wszystkich użytkowników bety

Wspomniane zmiany nie są, jak zaznaczaliśmy, dostępne na stałe. Pojawiają się w wersji beta, jednak także nie dla wszystkich. Opcja nie jest dostępna wyłącznie na telefonach marki Pixel, jednak liczba wybranych urządzeń jest jednak ograniczona. Całą reszta użytkowników będzie musiała obejść się aktualnie smakiem. Pojawią się w stałej wersji aplikacji, jednak data wydania takiej aktualizacji nie została jeszcze podana.

Kolory gradientowe to takie, które zmieniają swoje odcienie. W przypadku klawiatury od Google będzie to po prostu zmiana z ciemniejszego w jaśniejszy odcień. Szczegóły możecie zobaczyć na załączonych zrzutach ekranu.

Przeczytaj także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida z listopada

Źródło

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij