Udostępnij
Tweetnij

Telefon Google 25 z testowym trybem ciemnym

Telefon Google doczekał się kilka miesięcy temu nowych zmian związanych z wyglądem Material Design. Aplikacja jednak wciąż jest usprawniania. Teraz pojawiła się testowa wersja, która pokazuje, jak będzie wyglądał tryb ciemny. Wiemy również, że będzie ona miał kilka ciekawych funkcji. Będzie nią między innymi opcja integracji Telefonu Google z Kontaktami.

Telefon Google jest w zasadzie jedną z rzadziej aktualizowanych aplikacji, ale teraz doczekał się kilku zmian. Kilka miesięcy temu mogliśmy zobaczyć nowy wygląd aplikacji. Teraz okazuje się, że czeka na nas jeszcze więcej nowości. Teraz nadeszły testy trybu ciemnego z wieloma ciekawymi opcjami.

Telefon Google już od dawna miał otrzymać taki tryb, jednak do tej pory o nim nie wspominano. Teraz jednak pojawiło się wiele zmian, które są aktualnie testowane. Wygląd w trybie ciemnym może być automatycznie włączony, gdy włączona jest funkcja oszczędzania baterii systemu. Podobnie jest chociażby w Gboard i Google News. Można go również zainicjować automatycznie, gdy tryb ciemny w ustawieniach urządzenia jest włączony. Prawdopodobnie chodzi tutaj o odniesienie do opcji motywów urządzenia w Android 9 Pie. Co więcej, z racji bliskiego związku między aplikacją Telefon i Kontakty, jeśli w jednej aplikacji będzie włączony ten motyw, w drugiej również załączy się automatycznie.

telefon google 25

Telefon Google 25 z blokadą numeru przechodzącą automatycznie do innych aplikacji

Telefon Google w wersji 25 będzie miał prawdopodobnie opcję migracji zablokowanych numerów do innych aplikacji. Może to oznaczać chociażby to, że kiedy zablokujemy numer w Telefonie, wtedy nie będziemy otrzymywać niepokojących wieści poprzez Wiadomości czy WhatsApp. Zmiany są aktualnie dostępne jedynie w formie testowej. Serwisowi źródłowemu udało się je uruchomić na smartfonie. Zmiany możecie zobaczyć na zrzutach ekranu.

Zobacz także: Snapchat – triki i sztuczki, które warto znać

Źródło

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij