Udostępnij
Tweetnij

Aplikacja aparatu z Galaxy Note 9 przeniesiona na Galaxy S9/S9+

Samsung Galaxy Note 9 zadebiutował z udoskonalonym aparatem względem tego z Galaxy S9 Plus. Poprawiono także samą aplikację odpowiedzialną za obsługę kamery. Teraz, za sprawą jednego z deweloperów z XDA-Developers, aplikację Aparat z modelu Note 9 możecie zainstalować na Samsungu Galaxy S9. Wraz z nowymi funkcjami.

Samsung Galaxy Note 9 ma lepszy aparat od tego z modelu S9+. Jak dobrze wiemy, Koreańczycy wprowadzili modyfikacje w oprogramowaniu kamery. Co jednak powiecie na to, że aplikacja Aparat z ostatniego „notatnika” może być zainstalowana także na waszym Galaxy S9? Tak, to możliwe za sprawą jednego z deweloperów z XDA-Developers, który ukrywa się pod nickiem Vmb265.

Deweloper przeniósł aplikację Aparat z Galaxy Note 9 na oba modele S9 i dzięki temu będziecie mogli używać nowych funkcji niedostępnych do tej pory na własnych smartfonach. Wśród nich są tryb slow-motion w 0,2 i 0,4 s. Następnie mamy nowe funkcje oparte na sztucznej inteligencji, jak optymalizacja wyświetlacza. Jest też wykrywanie wad czy możliwość włączenia diody doświetlającej w trybie Live Focus.

Tak zainstalujesz aplikację Aparat z Galaxy Note 9 na Galaxy S9

Chcąc zainstalować aplikację Aparat przeniesioną ze smartfona Samsung Galaxy Note 9 na modele Galaxy S9, należy pobrać ten plik. Następnie trzeba udać się do ustawień smartfona i wyczyścić dane aplikacji kamery. Plik .zip należy wgrać z użyciem TWRP. Potem trzeba wyczyścić pamięć podręczną i można korzystać z nowej aplikacji.

Oczywiście, wszystko to robicie jedynie na własną odpowiedzialność. Trzeba mieć świadomość, że jest to metoda przeznaczona dla bardziej zaawansowanych użytkowników i nie każdy powinien to robić. W razie jakichkolwiek problemów z poprawnym działaniem smartfona będziecie musieli radzić sobie sami.

Zobacz także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida

źródło: XDA-Developers

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij