Udostępnij
Tweetnij

Microsoft wprowadzi zmiany w Office 365. Zmienią się ograniczenia

Microsoft wprowadza nowe zmiany do pakietów Office 365. Od 2 października subskrybenci usługi Home nie będą już ograniczeni do 10 urządzeń, na których mogą zainstalować pakiet i z niego korzystać. W przypadku usługi Personal liczba urządzeń zwiększy się natomiast z jednego do pięciu. Pozwoli to na zaoszczędzenie pieniędzy wielu użytkownikom.

Microsoft usuwa ograniczenia dotyczące liczby urządzeń, na których subskrybenci Office 365 mogą instalować aplikacje. Od 2 października użytkownicy Home nie będą już ograniczeni do 10 urządzeń na pięciu użytkowników. Subskrybenci usługi Personal nie będą musieli też korzystać z jednego komputera i jednego tabletu. Zamiast tego będą mogli zalogować się na pięciu urządzeniach jednocześnie.

Tymczasem użytkownicy Home mogą pozwolić innej osobie na korzystanie z pakietu produktywności za pośrednictwem swojego konta. Microsoft podbija dodatkowo liczbę licencji na subskrybenta z pięciu do sześciu. Każdy użytkownik ma dostęp do aplikacji Word, Excel, PowerPoint, Outlook i OneNote, wraz z 1 TB indywidualnego miejsca. Firma integruje również subskrypcje Home ze swoją usługą rodzinną, dzięki czemu można automatycznie udostępniać swój plan Office 365 osobom, które zostały skonfigurowane jako członkowie rodziny.

Microsoft zmienia sposób zarządzania subskrypcjami dla pakietu Office 365

Teraz również zmieni się sposób zarządzania subskrypcją. Do tej pory można to było robić z poziomu strony konta w witrynie Office. Teraz przekierowuje ona do ogólnego centrum usług i centrum subskrypcji. Oznacza to, że możesz zarządzać subskrypcją w tym samym miejscu co innymi usługami i ustawieniami. Wszystkie te aktualizacje powinny sprawić, że Office 365 będzie bardziej przyjazny dla użytkownika. Nie mówiąc już o tym, iż zaoszczędzimy przy tym sporo pieniędzy.

Zobacz także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida z lipca

źródło: Engadget

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij