Udostępnij
Tweetnij

Mapy Google w wersji na Android Auto z widokiem satelitarnym

Mapy Google otrzymują bardzo wiele aktualizacji. Jedną z najnowszych jest możliwość uruchomienia widoku satelitarnego w wersji na Android Auto. Opcja jest już dostępna od jakiegoś czasu na smartfonach z Androidem, jednak dopiero teraz trafiła do wersji samochodowej. Jest już dostępna do pobrania.

Mapy Google doczekały się wielu aktualizacji, ale z jakiegoś nieznanego powodu Google nie dodało widoku satelitarnego do wersji na Android Auto. Teraz się to jednak zmieniło. Nowa wersja aplikacji jest już dostępna. Wprowadza właśnie wspomniane uaktualnienie.

Co ciekawe, widok satelitarny był przez pewien czas dostępny w telefonicznej wersji Map Google Androida Auto. Wersja samochodowa dopiero teraz otrzymała stosowne uaktualnienie. Już od jakiegoś czasu odnoszące się do widoku satelitarnego w najnowszych kompilacjach Map. Ciągi były prawdopodobnie związane właśnie z tym.

Opcja powinna być dostępna dla wszystkich. Warto jednak zauważyć, że większa szczegółowość widoku satelitarnego będzie następować kosztem większego zużycia danych. Jeśli zatem dbasz o to, by jednak dane ci nie uciekały, wart się dwa razy zastanowił przed uruchomieniem tej opcji. Jeśli jeszcze nie widzicie zmian, uzbrójcie się w cierpliwość. Niedługo powinny się pojawić.

Mapy Google z aktualizacjami nie tylko w wersji na Android Auto

Przypomnijmy, że Mapy Google otrzymały ostatnio również jeszcze jedną ciekawą opcję. Spodoba się tym, którzy lubią recenzować restauracje czy inne tego typu lokale. Teraz swoją opinię będziemy mogli dodać z poziomu powiadomienia. Mapy mają również otrzymać bardzo ważną funkcję, którą można było spotkać chociażby w aplikacji Waze. Szczegóły na ten temat znajdziecie pod tym adresem.

Zobacz również: Najlepsze aplikacje na Androida – czerwiec 2018

Źródło: Android Police

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij