Udostępnij
Tweetnij

Samsung dodaje prawie 30 nowych tarcz zegarków z AoD dla Galaxy S9, S8 i Note 8

Samsung Galaxy S7 wprowadził wiele ciekawych nowości do smartfonów koreańskiej firmy. Jedną z nich była opcja Always-on-Display. Do tej pory użytkownicy mieli jednak nieco ograniczone możliwości w doborze zegara. Teraz pojawiła się jednak aplikacja ClockFace, która dodaje ponad 30 nowych tarcz do AoD dla Galaxy S9, S8 i Note 8.

Samsung dodaje wiele nowych funkcji do swoich smartfonów. Jedną z nich jest wdrożona w Samsungu Galaxy 7 opcja Always-on-Display, która pojawiła się również w późniejszych sprzętach koreańskiej firmy. Do tej pory jednak użytkownicy mieli dość ograniczone opcje związane z tą funkcją. Teraz producent postanowił stworzyć aplikację ClockFace, dodającą nowe tarcze zegara.

Na liście jest prawie 30 różnych opcji. Pojawiają się one w różnych stylach. Można wybierać między innymi pomiędzy cyfrowymi znakami, a bardziej klasycznymi wersjami. Co więcej, jeśli nie radzimy sobie nawet z taką godziną, możemy wybrać opcję rozpisaną. Nowe tarcze można przypisać zarówno do opcji AoD, jak i do zablokowanego ekranu naszego smartfona.

Samsung ClockFace chwilowo nieoficjalnie

Nowa aplikacja jest kompatybilna z wszystkimi smartfonami koreańskiej firmy działającymi pod kontrolą Androida Oreo z Samsung Experience 9.0. Oznacza to, że można ją zainstalować na modelach z oznaczeniami Galaxy S7, Galaxy S8, Galaxy S9 czy Galaxy Note 8. Aktualnie aplikacja nie jest jeszcze dostępna oficjalnie, choć stworzył ją Samsung. Można ją jednak pobrać w ramach pliku APK. Znajdziecie go pod tym adresem. Warto jednak zaznaczyć, że takie pliki bywają niebezpieczne, zatem instalujecie ją na własną odpowiedzialność.

Przypomnijmy, że Always on Display to opcja, która pozwala na podglądanie godziny, daty czy powiadomień odnośnie wiadomości tekstowych czy maili na ekranie naszego telefonu bez konieczności jego odblokowywania. Warto także wspomnieć, że opcję można modyfikować zgodnie ze swoimi upodobaniami. Można między innymi wprowadzać modyfikacje w powiadomieniach czy zmieniać kolor tła.

Zobacz także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida z maja

Źródło: 9to5google

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij