Udostępnij
Tweetnij

Mapy Google wprowadzają grę Gdzie jest Wally?

Mapy Google doczekały się ciekawej niespodzianki na te święta. Tym razem będziemy mogli przez kilka dni zagrać w popularną grę – Gdzie jest Wally?. Nowa akcja już się rozpoczęła. Zmiany widoczne są na urządzeniach mobilnych z iOS i Androidem, ale również w wersji przeglądarkowej. Akcja zakończy się za tydzień.

Mapy Google tworzą ludzie, których przepełnia humor i kreatywność. Przygotowali dla użytkowników nową, świąteczną niespodziankę. Nie będziemy musieli jednak ganiać zajączków czy kurczaków. Od teraz dostępna będzie w Mapach gra znana dzieciakom, którzy lubią ciekawe kreskówki – Gdzie jest Wally?.

mapy google gdzie jest wally

Jeśli nie wiecie na czym polega gra Gdzie jest Wally? to pewnie nie oglądaliście słynnej w latach 90. kreskówki. Gra polega na odnajdowaniu na określonej planszy tytułowej postaci Wally’ego. Nie jest to jednak proste zadanie, bo wymaga od nas skupienia uwagi.

mapy google gdzie jest wally

Mapy Google z gra Gdzie jest Wally? tylko przez tydzień

Mapy Google również będą się z nami bawić w tę grę. Kiedy wejdziecie na stronę główną aplikacji, w rogu pojawi się wspomniany Wally. Wystarczy go dotknąć, by aktywować nową grę. Włączy się nowa strona, która przeniesie was do zupełnie nowej części świata. Pojawi się wielki przycisk Gdzie jest Wally?. Jeśli go wciśniecie, uruchomicie wspomnianą grą. Zobaczycie ogromną plansze, na której będziecie musieli odnajdywać nie tylko ukrytą postać Wally’ego, ale również inne wskazane przez grę postacie. Aby odblokować kolejną mapę musimy znaleźć tytułowego bohatera. Map jest w sumie 5 i znajdują się one w różnych częściach świata.

Aktualizacja powinna być już dostępna w wersji przeglądarkowej, a także na iOS i Androidzie, ale aktualnie nie widzę jej jeszcze na moim smartfonie. W informacji możecie zatem zobaczyć zrzuty ekranu z wersji przeglądarkowej. Jeśli jej nie widzicie, uzbrójcie się w cierpliwość. Wkrótce z pewnością nadejdzie. Pamiętajcie jednak, że w grę możecie grać jedynie przez tydzień.

Zobacz również – Najlepsze aplikacje na iOS – marzec 2018

Źródło: The Verge

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij