Udostępnij
Tweetnij

Najlepsze aplikacje na iOS. Co pojawiło się w tym miesiącu w Apple App Store? [marzec 2018]

Kolejny miesiąc dobiegł końca, a więc pora zobaczyć najlepsze aplikacje na iOS, które pojawiły się w sklepie App Store w ciągu kilku ostatnich tygodni. Deweloperzy skupieni w około platformy Apple’a nie próżnowali i przygotowali całkiem ciekawe pozycje na iPhone’y i iPady. Zobaczcie te najlepsze nowe aplikacje na iOS z marca.

Marzec z pewnością przyniósł nam ciekawe nowe aplikacje na iOS. W App Store pojawiło się trochę ciekawych pozycji. Wybraliśmy dla was te najlepsze. Zobaczcie, co aktualnie warto pobrać na iPhone’y i iPady marki Apple.

1. Plu.us

Najlepsze aplikacje na iOS marzec 2018 Pluus

Plu.us to program pozwalający nam na tworzenie wirtualnych wizytówek. Przy jego pomocy będziemy w stanie tworzyć tagi, pod którymi podłączymy nasze sieci społeczności oraz aktywności w sieci, co następnie udostępnimy kontrahentom, czy znajomym w formie tagu. Plu.us dla iOS pozwala nam na tworzenie własnych tagów na podstawie programów zainstalowanych w pamięci iUrządzenia, co znacznie ułatwia nam dzielenie się swoimi kontami z Facebooka, Twittera, Instagrama, Snapchata, czy LinkedIna.

2. PDFelement

Najlepsze aplikacje na iOS marzec 2018 companion PDFElement

PDF Element dla iOS jest programem do edycji plików PDF. Przy jego pomocy bez większych problemów przekonwertujemy plik wymienionym wyżej formacie do dowolnego, interesującego nas pliku, a następnie edytujemy go tam bez problemów pokroju psucia się dokumentu. Dużym atutem PDF Element jest możliwość wbudowanej prostej edycji PDF-ów, przez co bez większych problemów poprawimy źle wpisaną datę w pliku CV, czy adres na błędnie wygenerowanych zaproszeniach na imprezę, tuż przed wysłaniem ich w trakcie podróży pociągiem.

3. Photos Companion

Najlepsze aplikacje na iOS marzec 2018 companion

Photos Companion reprezentuje aplikacje do przesyłania zdjęć do pamięci chmurowej. Jej głównym założeniem jest umożliwienie prostego transferu fotografii i filmów z naszego iUrządzenia do komputera z systemem Windows. Wykorzystuje ona do tego zadania sieć Wi-Fi oraz kod QR generowany przez program zdjęcia na komputerze. Po jego odczytaniu przez Photos Companion wybieramy fotografie, które mają zostać przesłane bezpośrednio do pamięci naszego komputera, a następnie czekamy na ich transfer. Do poprawnego działania, wymagamy połączenia bezprzewodowego, komputera z systemem Windows 10 oraz telefonu lub tabletu z systemem iOS.

4. Beelinguapp

Najlepsze aplikacje na iOS marzec 2018 beelinguapp

Beelinguapp dla systemu iOS to aplikacja do nauki języków obcych. Opiera się ona na wykorzystaniu e-booków oraz formy towarzyszącej karaoke, dającej nam możliwość czytania tekstu w wybranym przez nas języku, przy jednoczesnym wykorzystaniu głosu lektora. Wspiera ona liczne języki, w których to odnaleźć możemy najpopularniejsze opowieści i nowele należące do domeny publicznej. Beelinguapp, podobnie jak inne aplikacje do nauki języków, stawia na model grywalizacji, w którym zachęca użytkowników do ciągłego doskonalenia się.

5. Journey

Najlepsze aplikacje na iOS marzec 2018 companion Journey

To cyfrowy dziennik dla urządzeń z systemem iOS. Przy jego pomocy stworzymy codzienne wpisy, które wzbogacić możemy przy pomocy zdjęć, lokalizacji, czy filmów. Aplikacje tego typu wykorzystują często własne serwery, w czym Journey się od nich wyróżnia, oferując synchronizację z Google Drive. Program dostępny jest za darmo, posiadając również klienta sieciowego, czy aplikacje na najpopularniejsze platformy systemowe. Jednym z jego przydatnych narzędzi jest możliwość cofania się w czasie, dzięki czemu bez większych problemów przeniesiemy swoje zbiory z innych źródeł do opisywanego programu.

6. Wav Voice Tune

Najlepsze aplikacje na iOS marzec 2018 wav voice tune

Wav Voice Tune to aplikacja do zmiany barwy głosu. Przy jego pomocy dokonamy nagrania dźwięku zapisywanego w formacie Wav, a następnie zastosujemy efekt audio-tune. Pozwala ona na dowolne modyfikowanie plików dźwiękowych, co przekłada się na możliwość błyskawicznego obrabiania dźwięku. Program wykorzystuje zaawansowane możliwości urządzeń Apple, które łącząc z aplikacjami takimi jak Garageband, możemy wykorzystać do tworzenia muzyki. Wav Voice Tune pozwala na modulowanie głosu, przez co możemy stworzyć unikatowe efekty, które następnie połączymy z filmami, np. w programie iMovie.

7. Magistro

Najlepsze aplikacje na iOS marzec 2018 companion Magisto

Magistro to edytor wideo dla urządzeń z systemem iOS. Aplikacje tego typu pozwalają nam na łączenie ze sobą licznych filmików, a także stosowanie na nich różnorodnych efektów. Dużą zaletą tego rozwiązania są jego liczne możliwości modyfikacji utworzonych przez nas plików, co przekłada się bezpośrednio na uniwersalność tego rozwiązania. Magistro cieszy się dużą popularnością wśród twórców sieciowych, którzy są fanami tworzenia wideo w biegu. Program poza możliwością przetwarzania filmów posiada również funkcję udostępniania gotowych plików do popularnych platform internetowych, takich jak, chociażby YouTube.

8. YourQuote

Najlepsze aplikacje na iOS marzec 2018 yourquote

YourQuote to platforma społecznościowa, łącząca poetów z całego świata. Jej głównym zadaniem jest pozwolenie użytkownikom na dzielenie się swoją twórczością, co przekłada się na budowanie swojego portfolio, jak i pozycji w sieci. Aplikacja opiera się na publikacji krótkich filmików, w których to zawrzemy swoje spojrzenie na świat, wiersze, czy po prostu vlogi, opowiadające o naszej codzienności. YourQuote jest platformą dedykowaną przede wszystkim artystom, choć nic nie stoi na przeszkodzie, aby amatorzy zaczęli z niej korzystać.

9. Darkroom

Najlepsze aplikacje na iOS marzec 2018 Darkroom

Darkroom to program do edycji zdjęć dla urządzeń z systemem iOS. Pozwala on na wyzwalanie fotografii, a także głębokie ich modyfikowanie. Aplikacja udostępnia nam dziesiątki kreatywnych narzędzi, które nie dość, że pomogą nam pozbyć się niechcianych prześwietleń, czy elementów, to do tego wyeksponują lepiej wszystko to, co chcemy, aby znalazło się w centrum uwagi. Darkroom łączy w sobie wszystkie atuty, którymi dysponują profesjonalne aplikacje do modyfikacji plików graficznych, które udostępnia nam w prostej i przyjemnej dla oka formie.

10. Hop

 

Najlepsze aplikacje na iOS marzec 2018 hop

Hop to alternatywny klient pocztowy dla systemu iOS. Podobnie jak inne aplikacje tego typu, pozwala on na podpięcie do swojej bazy wielu adresów e-mail od różnych dostawców. Cechą wyróżniającą go spośród alternatywnych pozycji jest stawianie na naturalną, czatową konwersację. Aplikacja powstała z myślą o systemie Apple, dzięki czemu dopasowuje się zarówno do nowszych, jak i starszych urządzeń firmy, oferując możliwość wysyłania załączników i sygnatur.

Zobacz także: AirPods – sztuczki i triki, które warto znać

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Rafał Kurczyński

Dwudziestotrzyletni kreatywny i artystycznie uzdolniony maniak Twittera, który bardziej od technologii kocha jedynie rocka i pisanie. Felietonista z wyboru. Poeta po godzinach.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij