Udostępnij
Tweetnij

HBO Go w Polsce już bez operatorów. Pierwszy miesiąc za darmo

HBO Go w Polsce w końcu dostępne jest także w opcji bez operatorów. W ten sposób nie musicie nawiązywać umowy z pośrednikiem i konto możecie założyć bezpośrednio w usłudze. HBO Polska wyceniło miesięczny abonament na niespełna 30 złotych. Oczywiście, przygotowano także bezpłatny pierwszy miesiąc, który można wypróbować za darmo.

HBO Go jest dostępne w Polsce nie od dziś. Do tej pory dostęp do usługi był jednak ograniczony. Jak dobrze wiemy, chcąc zalogować się w usłudze trzeba było najpierw uzyskać specjalny kod od jednego z pośredników. W weekend wspominaliśmy wam, że to wkrótce dobiegnie końca. Tak też się stało, bo po wejściu na stronę hbogo.pl przywita was nowa możliwość założenia konta.

HBO Go w Polsce pozwala także na założenie odrębnego konta w samej usłudze. W tym celu na stronie trzeba kliknąć na przycisk Rejestracja. Następnie należy wybrać opcję Wypróbuj bezpłatnie przez miesiąc. Tutaj rozpoczyna się proces tworzenia nowego konta.

HBO Go w Polsce za darmo

HBO Go kosztuje w Polsce 29,99 złotych za miesiąc. Oczywiście, przez pierwszy miesiąc, jak to jest również na Netfliksie, będziecie mogli usługę wypróbować bez opłat. Wasza karta, której dane wprowadzicie, zostanie obciążona dopiero po upływie tego czasu. Oczywiście, pamiętajcie, że w dowolnej chwili możecie zrezygnować z subskrybowania tej usługi.

HBO Go na czterech urządzeniach

HBO Go pozwala na odtwarzanie treści na maksymalnie czterech urządzeniach. Mogą to być komputery, tablety, smartfony oraz dekodery czy telewizory z dedykowaną aplikacją. Chcąc dodać piąte urządzenie będziecie musieli usunąć jedno z dotychczasowych na liście. To jest o tyle istotne, że taki sprzęt będziecie mogli ponownie dodać dopiero po upływie 24 godzin. Warto to mieć na uwadze.

HBO Go pozwala także na ustawienie kontroli rodzicielskiej. W ten sposób dostęp do wybranych treści (na podstawie kategorii wiekowej) można ograniczyć z użyciem kodu PIN. Opcja dostępna jest w sekcji Ustawienia i Kontrola rodzicielska.

Nie pozostaje nic innego, jak cieszyć się usługą i możliwością jej używania bez operatorów. Do tej pory dostęp do HBO Go w Polsce rzeczywiście był skutecznie ograniczany. Oczywiście, w tej usłudze VoD nie znajdziecie tak wiele seriali i filmów, jak w Netfliksie. Są tam jednak wybrane treści, których próżno szukać u innych. Z pewnością znajdziecie coś dla siebie.

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij