Udostępnij
Tweetnij

HBO Go w Polsce w końcu bez pośredników

HBO Go jest dostępne w Polsce, ale cały czas dostęp do tej usługi VoD można uzyskać tylko poprzez pośredników. Są to kablówki czy operatorzy sieci komórkowych. Na szczęście, to wkrótce dobiegnie końca. HBO Go w Polsce ma być dostępne od najbliższego poniedziałku bez pośredników. Wiemy już, jaka będzie cena abonamentu.

HBO Go to usługa, do której nie uzyskacie tak łatwo dostępu, jak to jest w przypadku Netfliksa czy Showmax. Nie można ot tak po prostu założyć sobie konta i zacząć korzystać za sprawą abonamentu opłacanego co miesiąc. HBO Go w Polsce dostępne jest tylko poprzez pośredników. Tych co prawda jest coraz więcej. Ostatnio usługa pojawiła się w m.in. w ofercie Ipli. Już wkrótce umowy poprzez pośredników nie będą wymagane. Jeśli informacje, do których dostęp uzyskał serwis iMagazine są prawdziwe, to nastąpi to już w najbliższy poniedziałek.

HBO Go będzie dostępne w Polsce bez pośredników od 26 marca. Wtedy zostanie przedstawiona oficjalna oferta na terenie naszego kraju. To z pewnością dobra wiadomość, bo korzystanie obecnie z umów z pośrednikami nie jest zbyt wygodne. Tym bardziej, gdy zależy nam jedynie na tej konkretnej usłudze VoD.

HBO Go w Polsce będzie dostępne za niecałe 30 złotych

HBO Go w Polsce będzie dostępne w ramach abonamentu, który trzeba będzie opłacać co miesiąc. Jego cenę w kraju ustalono na 29,99 złotych. Pierwszy miesiąc będzie bezpłatny. Konto potrzebne do korzystania z usługi trzeba będzie utworzyć na specjalnej stronie. Rejestracja zapewne będzie możliwa w tym samym miejscu, co obecnie. Po prostu, ze strony, którą widzicie poniżej, zniknie lista Twój operator i nie trzeba będzie podawać kodu rejestracji.

HBO Go w Polsce

Serwis źródłowy dodaje, że dostęp do HBO Go w Polsce będzie można opłacać po podaniu danych własnej karty płatniczej czy kredytowej. Nie będzie możliwy zakup usługi z poziomu aplikacji pochodzących ze sklepów, jak App Store czy Sklepu Play. Oczywiście, będzie można z nich korzystać po uprzednim zalogowaniu się na koncie utworzonym na stronie www. Nie pozostaje więc nic innego, jak tylko czekać do najbliższego poniedziałku i liczyć na to, że rzeczywiście dostęp do usługi w końcu zostanie ułatwiony.

Zobacz także: Najlepsze nowe aplikacje na urządzenia z Androidem z lutego

źródło: iMagazine

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij