Udostępnij
Tweetnij

Najlepsze aplikacje na iOS. Co pojawiło się w tym miesiącu w Apple App Store? [grudzień 2017]

Koniec roku nadchodzi wielkimi krokami, a śnieg nadal nie przykrył ulic europejskich miast. Z racji tego, że pogoda za oknem jest paskudna, postanowiliśmy rozgrzać was trochę, wybierając nowe, najlepsze aplikacje na iOS opublikowane lub znacząco uaktualnione na przełomie grudnia. Wśród nich znajdziemy m.in.: Bear, Complete Anatomy czy Toggl.

Koniec roku nadchodzi wielkimi krokami, a śnieg nadal nie przykrył ulic europejskich miast. Z racji tego, że pogoda za oknem jest paskudna, postanowiliśmy rozgrzać was trochę, wybierając nowe, najlepsze aplikacje na iOS opublikowane lub znacząco uaktualnione na przełomie grudnia. Wśród nich znajdziemy m.in.: Bear, Complete Anatomy czy Toggl.

App Store Apple aplikacje i gry

Star Walk 2

star walk 2

Star Walk to aplikacja astronomiczna stworzona z myślą o systemie iOS. Przy jej pomocy jesteśmy w stanie przyglądać się nocnemu niebu i eksplorować w ten sposób planety, gwiazdy oraz różnej maści ciała niebieskie . Program posiada minimalistyczny interfejs, który pozwala nam w efektowny sposób przyglądać się mapie nocnego nieba, co zrobimy przy wykorzystaniu rozszerzonej rzeczywistości. Ciekawym dodatkiem jest również możliwość śledzenia satelitów, co pozwoli nam obserwować sposób, w jaki funkcjonują. Star Walk 2 to produkt kompletny, za który przyjdzie nam zapłacić 13,99 zł.

BookBub

BookBub

BookBub jest cyfrowym kioskiem, stworzonym z myślą o platformie iOS. Aplikacje tego typu charakteryzują się możliwością wypożyczania książek lub gazet, co po części pokrywa się z funkcjonalnością opisywanej aplikacji. BookBub nie jest jednak typowym kioskiem – jest to miejsce, gdzie odnajdziemy informacje o największych promocjach na książki w sieci, np. w iBooks. Wielkim atutem aplikacji są powiadomienia o nowych darmowych lub znacząco przecenionych pozycjach, a sam program dostępny jest za darmo.

Bear

Bear

Bear jest ciekawym podejściem do uniwersalnego notesu dla systemu iOS. Program pozwala użytkownikowi na tworzenie notatek, list to-do oraz szkiców, które mogą przydać się nam m.in. podczas podróży, czy szybkich zakupów. Aplikacja ta stara się być alternatywą dla programów typu iA Writter, dostarczając użytkownikowi potężne narzędzie o minimalistycznym wyglądzie, które jesteśmy w stanie wykorzystywać na wiele ciekawych sposobów. Aplikacja może służyć jako narzędzie pisarskie, ponieważ w profesjonalnej, płatnej wersji programu odnaleźć możemy liczne ułatwienia dotyczące pracy korektora.

Complete Anatomy

Complete Anatomy

Complete Anatomy to jeden z najbardziej rozbudowanych programów naukowych dla urządzeń pracujących pod kontrolą systemu iOS. Jest on w rzeczywistości encyklopedią anatomii, która wykorzystując rozszerzoną rzeczywistość, pozwala nam spoglądać dowolnie zarówno na model człowieka, jak i jego poszczególne kończyny, czy organy. Narzędzie to dostępne jest za darmo, choć należy uzbroić się w cierpliwość – Complete Anatomy zajmuje aż gigabajt miejsca w pamięci naszego telefonu lub tabletu. Odnajdziemy w nim dziesiątki opisów poszczególnych części anatomicznych człowieka, jak i ich łacińskie nazwy pomocne w nauce. Jest on w stanie zastąpić encyklopedię anatomii w plecaku ucznia, czy studenta.

SNOCRU

SNOCRU

SNOCRU to aplikacja społecznościowa dla użytkowników platformy iOS. Pozwala ona zarówno na odnajdywanie najciekawszych tras zjazdowych, jak i na komunikowanie się z innymi narciarzami, czy snowboardzistami. Program SNOCRU to unikatowe rozwiązanie dla fanów sportów zimowych, ponieważ dostarcza informacje zarówno o okupowanych przez nas szczytach i trasach narciarskich, jak i pozwala na wymianę doświadczeń z innymi, obecnymi na szlaku miłośnikami białego puchu pod stopami. Dużym atutem programu jest jego bezpłatność oraz możliwość aktywnego odnajdywania swoich bliskich na stoku, co pozwala spokojnie cieszyć się zimowymi wyjazdami.

Toggl

Toggl najlepsze nowe aplikacje iOS grudzień 2017

Toggl to aplikacja do monitorowania pracy dla platformy iOS. Program ten pozwala na sprawniejsze wykonywanie swoich obowiązków poprzez deklarowanie rozpoczęcia działania nad nimi. Gdy to zrobimy, naliczany jest czas, który następnie można porównywać do kolejnych sesji z programem. Aplikacja ta zyskała niezwykłą popularność w świecie korporacyjnym, gdzie pozwala ona podnosić efektowność pracowników oraz monitorować ich aktywność na obejmowanym przez nich stanowisku. Toggl można wykorzystywać do uwydatnienia swojej pracy, a miłym atutem jest jego dostępność. Program jest dostępny za darmo.

Caffeine.tv

Caffeine.tv

Caffeine.tv to platforma do strumieniowania dla iOS. Podobnie jak inne aplikacje tego typu, pozwala ona na transmitowanie na żywo treści do subskrybentów, co patrząc na sukces m.in. growego Twitcha, ma prawo się podobać. Caffeine.tv wykorzystują przede wszystkim gracze, podcasterzy oraz różnej maści artyści, czym chwalą się twórcy programu. Dużym atutem tego rozwiązania jest jego świeże podejście do transmisji na żywo, dzięki czemu Caffeine.tv zyskuje coraz większy rozgłos na świecie. Aplikacja mobilna została wykonana bardzo dobrze, stąd warto dać jej szanse. Głównie dlatego, że jest dostępna za darmo.

Memrise

Memrise

Memrise to narzędzie do nauki języków dla platformy iOS. Program stawia sobie na cel połączenie dobrej zabawy z nauką, dzięki czemu odnajdziemy w nim dziesiątki praktycznych zabaw okraszanych niestandardową formą edukacji. Memrise oferuje nam dziesiątki różnorodnych zadań i minigierek, w tym ukrytych misji. Te pozwalają odblokowywać kolejne planety językowe, co przekłada się na coraz większe umiejętności lingwistyczne z naciskiem na poprawną gramatykę. Program jest idealną pozycją dla młodych dzieci, które bardzo ochoczo chłoną wiedzę, jak i dla starszych użytkowników użytkujących aplikacje na iOS.

Zova Workout

Zova Workout

Zova Workout to trener personalny dla użytkowników telefonów i tabletów pracujących pod kontrolą iOS. Aplikacja ta udostępnia nam dziesiątki różnorodnych ćwiczeń oraz poradników ukazujących nam, jak wykonywać poszczególne zadania. Pozycja jest rozwijana przy współpracy z profesjonalnymi trenerami, stąd Zova Workout jest programem niezwykle przydatnym dla osób pragnących ćwiczyć w domowym zaciszu. Aplikacja udostępniania jest za darmo w formie bezpłatnego okresu próbnego, gdzie zyskujemy dostęp do podglądu sposobu, w jaki pomaga nam ćwiczyć wirtualny trener.

Coach Guitar

Coach Guitar

Coach Guitar to program do nauki gry na gitarze dla posiadaczy iPhonów i iPadów. Aplikacje, jak ta uczy nas podstaw gry na gitarze oraz grania podstawowych utworów muzycznych przy jej pomocy. Coach Guitar wykorzystuje podstawowe mechanizmy grywalizacji, przekształcając grę na gitarze w zręcznościowe wyzwanie, a wszystko to w celu wzmocnienia naszych umiejętności „wioślarskich”. Program dostępny jest za darmo, choć w darmowej wersji uzyskujemy dostęp do zaledwie dwóch rozdziałów programu nauczania. Pozostałe należy aktywować wewnątrz aplikacji, co przekłada się na zakupy do nawet 25 złotych za poszczególne piosenki.

Zobacz także: W iPhonie X jest nowy dzwonek Reflection. Zobacz, jak go dodać we własnym telefonie

Poniżej obejrzysz możliwości aplikacji Pliki z iOS 11:

Rafał Kurczyński

Dwudziestotrzyletni kreatywny i artystycznie uzdolniony maniak Twittera, który bardziej od technologii kocha jedynie rocka i pisanie. Felietonista z wyboru. Poeta po godzinach.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij