W ten sposób dodasz dzwonek Reflection z iPhone X do własnego iPhone’a

Dritone, 2017-11-02 16:24
1

iPhone X debiutuje nie tylko z zupełnie nowym designem. Apple zdecydowało się także w jubileuszowym modelu na dodanie ekskluzywnego dzwonka o nazwie Reflection. Dla starszych smartfonów z iOS nie jest on dostępny. Co nie zmienia faktu, że możecie go dodać we własnym iPhonie w bardzo prosty sposób. Zobaczcie, jak to zrobić.

Apple iPhone X

Dziś z rana wspominaliśmy wam, że iPhone X ma ekskluzywny dzwonek o nazwie Reflection. Apple zdecydowało się wyróżnić jubileuszowy model również w ten sposób. Na innych urządzeniach, które dostały w tym tygodniu aktualizację do iOS 11.1, takiego dźwięku po prostu nie ma. Nadal domyślnym pozostaje Preludium. Wykonując poniższe czynności szybko zmienicie dzwonek na ten z jubileuszowego modelu.

Jak wgrać dzwonek Reflection na własnym iPhonie?

1. Pobieracie dzwonek Reflection stąd, po czym rozpakowujecie archiwum .zip.

2. Podłączacie kablem telefon do komputera i uruchamiacie iTunes.

3. w iTunes klikacie na ikonkę iPhone’a i następnie udajecie się do sekcji Na moim urządzeniu/Dźwięki.

4. Łapiecie kursorem wypakowany wcześniej plik Reflection.m4r i przeciągacie go na listę Dźwięki.

Jak utawić dzwonek z iPhone X Reflection

5. Klikacie na przycisk Synchronizuj.

Po chwili dzwonek Reflection pojawi się na waszym urządzeniu. Chcąc zmienić go na domyślny w trakcie przychodzących połączeń trzeba udać się do sekcji Ustawienia oraz Dźwięki i haptyka. Potem dotykacie opcję Dzwonek i zmieniacie go na ten nowy.

iPhone X będzie dostępny w sklepach już od jutra, choć pierwsi użytkownicy już dostali własne telefony i mogą się już nimi cieszyć. Telefonów w dniu rynkowego debiutu nie będzie zbyt wiele i jeśli chcecie zakupić jubileuszowy model z iOS, to na pewno trzeba będzie się pospieszyć. Potem czas realizacji zamówień będzie się wydłużać. Dane techniczne znajdziecie poniżej.

iPhone X – dane techniczne

Zobacz także: 11 sposobów na oszczędzanie baterii w iOS 11

Na poniższym filmie obejrzysz możliwości aplikacji Pliki z iOS 11:

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy
The following two tabs change content below.

Dritone

Redaktor prowadzący
Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni funkcję redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.
Apple iOS · iPhone · · · · · · · · · ·
  • Waldemar Sinicki

    Merci