Udostępnij
Tweetnij

Google Allo niedługo z nowymi motywami?

Serwis 9to5Google dotarł do nowych motywów w Google Allo. Nie wiadomo jednak, kiedy dokładnie trafią one do aplikacji.

Serwis 9to5Google dotarł do nowych motywów w Google Allo. Nie wiadomo jednak, kiedy dokładnie trafią one do aplikacji.

Kilka dni temu pisaliśmy, że pojawiło się Google Allo w wersji 2.0, która wprowadziła szereg nowości, w tym także monochromatyczny motyw. Do tej pory nie miało to większego sensu, ponieważ innego wyboru nie było, a ten motyw nie różnił się zbytnio od normalnego, dostępnego od początku. Okazuje się jednak, iż gigant może mieć w planach wprowadzenie innych motywów do aplikacji, do których dotarł serwis 9to5Google.

google allo

9to5Google potwierdziło, że dotarł dzięki zrootowanemu urządzeniu z Androidem, do nowych motywów, jakie zapewne niedługo wprowadzone zostaną do Google Allo w niedługim czasie. Na liście znalazły się między innymi takie motywy jak chmury, księżyc czy sorbet. Wszystkie, oczywiście, występują w różnych kolorach i wzorach.

Z tego co zauważyli redaktorzy wspomnianego serwisu, aplikacja będzie sugerowała użytkownikowi wybór motywu za każdym razem, kiedy ten będzie rozpoczynał nową konwersację z innym rozmówcą. Później, w dowolnym momencie, użytkownik będzie mógł zmienić motyw poprzez ustawienia. Opcja będzie dostępna obok ustawień powiadomień i wiadomości. Aktualnie, oczywiście, kalifornijski gigant nie komentuje sprawy, a nowe motywy nie zostały jeszcze oficjalnie zapowiedziane, tak więc nie wiadomo zatem, czy i ewentualnie kiedy trafią one do Google Allo.

Źródło: 9to5google

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij