Udostępnij
Tweetnij

Microsoft umożliwia użytkownikom iOS zrobienie ładnego selfie

Najnowsza aplikacja Micosoftu pozwala na zrobienie selfie i edytowanie zdjęcia. Działa podobnie jak Lumia Selfie.

microsoft selfie 6

Najnowsza aplikacja Micosoftu pozwala na zrobienie selfie i edytowanie zdjęcia. Działa podobnie jak Lumia Selfie.

Microsoft wydał kolejną aplikację przeznaczoną dla użytkowników urządzeń z iOS. Microsoft Selfie, jak sama nazwa wskazuje, skupia się przede wszystkim na selfie i przypomina Lumia Selfie dostępne na urządzeniach mobilnych z Windowsem.

Microsoft Selfie bierze pod uwagę różne czynniki, takie jak wiek, płeć, kolor skóry czy warunki oświetleniowe, i pozwala na poprawę naszego zrobionego zdjęcia. Aplikacja umożliwia dodanie głębi barwom czy nałożenie filtrów na fotografię. Podczas robienia zdjęcia można skorzystać nie tylko z aparatu umieszczonego z przodu telefonu, ale również z aparatu głównego. Jak wygląda sama aplikacja możecie zobaczyć na załączonych zrzutach ekranu. Microsoft Selfie dostępne jest do pobrania całkowicie za darmo. Aplikacja działa z urządzeniami mobilnymi z iOS 8.0 i nowszym.

appstore

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij