Udostępnij
Tweetnij

Pierwsze trzy miesiące w Spotify Premium za 0,99 zł

W ramach najnowszej promocji za korzystanie z usługi Spotify Premium zapłacimy jedynie 0,99 zł za trzy miesiące. Promocja dotyczy tylko nowych użytkowników.

Spotify dla Androida

W ramach najnowszej promocji za korzystanie z usługi Spotify Premium zapłacimy jedynie 0,99 zł za trzy miesiące. Promocja dotyczy tylko nowych użytkowników.

Nie potrafię żyć bez muzyki. Codziennie jadąc komunikacją miejską zakładam słuchawki na uszy. Dzisiaj dzięki temu uniknęłam wykładu na temat wpływu napojów energetyzujących na organizm człowieka. Nieobce są mi zatem aplikacje muzyczne. Dziś korzystam z Apple Music, gdyż ostatnio dostałam w prezencie iPhone’a. Do tej pory byłam jednak związana z aplikacją Spotify. Jeśli jeszcze nie mieliście szansy poznać się z tą usługą, teraz macie na to świetną okazję.

Spotify właśnie powiadomił, że wprowadza nową promocję, w ramach której za trzy pierwsze miesiące usługi Premium zapłacimy 0,99 zł. W ten sposób Spotify chce zachęcić nowych użytkowników do korzystania z usługi. Po trzech wspomnianych miesiącach promocja zakończy się. Wtedy użytkownicy będą mogli nadal płacić 19,99 zł lub po prostu zrezygnować z usługi Premium i korzystać z darmowej wersji Spotify.

playstore

appstore

appstore

 

via tabletowo.pl

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij