Udostępnij
Tweetnij

Black Friday, czyli fala promocji w App Store i Sklepie Play

Black Friday trwa jedynie dzisiaj. Spieszcie się zatem z zakupami!

Transistor

Black Friday trwa jedynie dzisiaj. Spieszcie się zatem z zakupami!

Black Friday, znany w Polsce jako Czarny Piątek, od dawna uważany jest za początek przedświątecznego szału zakupowego w Stanach Zjednoczonych. Jest to ten dzień w roku, kiedy Amerykanie mogą się spodziewać poważnych obniżek. Stąd też nazwa zapoczątkowana przez tamtejszą policję, która akurat w ten dzień ma zawsze ręce pełne roboty. I choć nie doczekaliśmy się Święta Dziękczynienia obchodzonego w USA wczoraj, Czarny Piątek powoli wrasta w naszą kulturę. Obniżek możemy spodziewać się wszędzie. Nawet w App Store i Sklepie Play. Od wczoraj oba sklepy wprost zalała fala okazji. Gdzie szukać? Co warto nabyć? Dla Was przewertowaliśmy strony z promocjami i wybraliśmy gry godne polecenia:

Broken Age

Broken Age to przygodowa gra akcji wprost przepełniona zagadkami logicznymi. Poznajemy tutaj historię dwóch młodych ludzi – dziewczyny, której przeznaczeniem jest zostanie obiadem pewnego paskudnego potwora oraz chłopaka, który w pewnym momencie swojego życia orientuje się, że na pokładzie statku kosmicznego, gdzie mieszka i gdzie jest wiecznie dopieszczany przez komputer pokładowy, zaczyna dziać się coś niedobrego. Obie postacie nie zgadzają się na swój los i próbują z nim walczyć. Broken Age przyciąga nie tylko ciekawą rozgrywką, ale również ogromem znanych nazwisk. Na początek warto wspomnieć, że nad produkcją sprawowało pieczę studio Double Fine pod wodzą Tima Schafera. W grze możemy też usłyszeć głosy takich znanych osobistości jak Elijah Wood, Masasa Moyo, Jack Black, Jennifer Hale, Wil Wheaton czy Pendleton Ward. Normalnie za grę musielibyśmy zapłacić 9,99 euro. Teraz tytuł ten pobierzemy za jedynie 2,99 euro w App Store. W Sklepie Play gra kosztuje 23,19 zł.

Broken Age

appstore

playstore

Lost Within

Lost Within polecamy szczególnie tym, którzy naprawdę lubią się bać. Gra przenosi użytkownika do pozornie opuszczonego zakładu psychiatrycznego. Szybko się jednak okazuje, że gdzieś w ciemnych korytarzach czyha na naszego bohatera nie tylko jego strach, ale również całkiem porządna zgraja potworów i innych poczwar. Można się jedynie domyślać, że nie są one przyjaźnie nastawione. Lost Within normalnie kosztuje 6,99 euro. Teraz w App Store tytuł ten zakupimy za jedyne 1,99 euro.

Lost Within

appstore

Hitman: Sniper

Pamiętacie jeszcze, ile trzeba było główkować przy Hitman GO? Brakuje Wam po prostu strzelania do niczego niespodziewających się ofiar? W takim razie pasuje do Was Hitman: Sniper, gra wydana w czerwcu tego roku. Gracze mają do dyspozycji ponad 150 różnych poziomów, na których muszą wyeliminować poszczególne cele bez wzbudzania podejrzeń. Podczas rozgrywki wcielamy się, oczywiście, w popularnego Agenta 47, jednego z najsłynniejszych asasynów świata. Normalnie koszt gry wynosi 4,99 euro. Teraz pobierzemy ją za jedyne 1,99 euro w App Store i 11,11 zł w Sklepie Play.

Hitman Sniper

appstore

playstore

Til Moning’s Light

Erica Page jest normalną nastolatką. Dziewczyną jak każde inne. Z jedną małą, drobniutką różnicą – jest uwięziona w 200-letnim domu ogarniętym mroczną klątwą. Dom ten wręcz przesiąknięty mnóstwem zagadek, szyfrów i tajemnic. Celem gracza jest, oczywiście, odkrycie ich wszystkich i wyprowadzenie niewinnej dziewczyny z niezwykle mrocznej chałupy. Jest jednak haczyk – Erica musi przy okazji uważać na wszystkie nadprzyrodzone moce, które stają na jej drodze. Til Morning’s Light normalnie kosztuje 6,99 euro. Teraz grę pobierzemy za 1,99 euro w App Store.

Til Morning's Light

appstore

Prune

Prune to całkiem ciekawa gra logiczna, która trafiła na rynek w tym roku. W grze musimy… wyhodować drzewo. A wgłębiając się nieco bardziej w tajniki rozgrywki – musimy tak formować gałęzie rozrastającego się drzewa, by te nie napotykały na obcy, nieprzyjemny świat, który może je zniszczyć. Przy okazji musimy odkryć, co zawiera w sobie gleba, która wydała na świat naszą roślinę. Gra kosztuje normalnie 3,99 euro. Teraz jednak możemy ją zakupić za połowę ceny w App Store. W Sklepie Play gra kosztuje 9,86 zł.

Prune

appstore

playstore

Geometry Wars 3: Dimensions

Geometry Wars 3: Dimensions to ukłon w stronę starych gier arcade. Rozgrywka skupia się tutaj wokół strzelania do zgrai statków kosmicznych, które próbują nas zestrzelić. Nie będzie to jednak zbyt proste. W grze trzeba się wykazać niebywałą zręcznością, by bez przeszkód przejść ponad 100 dostępnych poziomów. Twórcy przygotowali również 12 różnych trybów rozgrywki, więc gracze nie powinni narzekać na nudę. Geometry Wars 3: Dimensions normalnie kosztuje 9,99 euro. Teraz jednak grę zakupimy w promocyjnej cenie – za 2,99 euro w App Store. Cena w Sklepie Play nie uległa zmianie i nadal wynosi ponad 46 zł.

Geometry Wars 3 Dimensions

appstore

Infinity Blade

Infinity Blade zostało oryginalnie wydane w 2010 roku. Gra skupia się wokół walki pomiędzy poszczególnymi graczami. Pojedynki są jednak ograniczone. Gracz może blokować ciosy przeciwnika jedynie określoną liczbę uderzeń, tak więc musi nauczyć się, jak unikać ataków i kiedy zadać cios, by ten był jak najbardziej skuteczny. To jednak nie wszystko. Użytkownik ma do dyspozycji także różnego rodzaju czary. Infinity Blade normalnie kosztuje 5,99 euro. Teraz jednak grę możecie pobrać całkowicie za darmo w App Store.

Infinity Blade

appstore

Threes!

Threes! to niezwykle popularna gra logiczna. Jak sama nazwa wskazuje, cała rozgrywka obraca się tutaj wokół liczby 3. Początkowo łączymy ze sobą na planszy 1 i 2, następnie powstałą trójkę możemy połączyć jedynie z inną trójką. Kolejno utworzoną szóstkę łączymy z szóstką i tak dalej. Tylko pozornie jednak gra nie jest skomplikowana. Tak naprawdę trzeba mocno ruszyć kopułą, żeby dalej móc grać. Threes! dostępne jest w wersji płatnej i darmowej. Jeśli jednak chcecie uniknąć nieprzyjemnych reklam, możecie wydać kilka groszy. Szczególnie teraz warto o tym pomyśleć, kiedy gra jest w promocyjnej cenie. Normalnie kosztuje 2,99 euro. Teraz jednak możemy ją zakupić w App Store za 0,99 euro. Cena w Sklepie Play nie uległa zmianie.

threes

appstore

Grim Fandango Remastered

Grim Fandango Remastered pojawiło się oryginalnie w 1998 roku i od razu zaskarbiło sobie serca graczy. Gra stała się najpopularniejszą przygodówką tamtego czasu. Nad produkcją czuwało wtedy studio Lucas Arts. W tym roku doczekaliśmy się odświeżonej wersji gry, którą zaopiekowało się wspomniane przy okazji Broken Age studio Double Fine. Akcja gry rozgrywa się w fantastycznym świecie inspirowanym meksykańskim folklorem. W grze wcielamy się w zmarłego Manny’ego Calaverę, który pracuje w Departamencie Śmierci. Grim Fandango Remastered kosztuje normalnie 9,99 euro. Teraz jednak grę pobierzemy za 24,56 zł w Sklepie Play. W App Store gra nie zmieniła ceny.

Grim Fandango Remastered

playstore

Transistor

Transistor to gra Supergiant Games, w której poznajemy pewną niezwykłą śpiewaczkę. W pewnym momencie życia bohaterki zostaje ona zaatakowana przez nieznanych sprawców. Cudem udaje się jej wyjść cało z sytuacji. Złoczyńcy znikają, jednak pozostawiają za sobą pewien niezwykły miecz, tytułowy Tranzystor. Nasza protagonistka weźmie sobie na cel odkrycie przeznaczenia cudownej broni. Rozgrywka w Transistor stanowi miks elementów erpegowych oraz zręcznościowych. Gra normalnie kosztuje 9,99 euro. Teraz w App Store pobierzemy ją za jedynie 2,99 euro.

Transistor

appstore

Lara Croft Go

Jeśli jesteście przyzwyczajeni do standardowej rozgrywki w serii Tomb Raider, raczej musimy Was tutaj rozczarować. Lara Croft GO przypomina bardziej popularne Hitman GO wydane kilka lat temu. Jest to gra logiczna, w której możemy poruszać się jedynie po określonych ścieżkach. Rozgrywka podzielona jest tutaj na tury. Celem jest, jak można się domyślić, doprowadzenie pięknej pani archeolog z początku na koniec danej mapy bez narażania jej na utratę życia. Lara Groft GO doczekała się wczoraj sporego dodatku uzupełniającego grę o 26 nowych zagadek i dodatkową lokację. Gra kosztuje normalnie 4,99 euro, jednak teraz w App Store pobierzemy ją za 2,99 euro, w Sklepie Play wydamy na grę 17,11 zł.

Lara Croft GO

appstore

playstore

Pac-Man Championship Edition DX

Można powiedzieć, że początek tego roku należał zdecydowanie do Pac-Mana. Wszystko za sprawą filmu Piksele, który, niestety, okazał się wielkim niewypałem. Jest jednak jeden plus – pojawiło się sporo produkcji związanych z łapczywą żółtą kulką. Jako jedną z nich można wymienić Pac-Man Championship Edition DX. Gra, podobnie jak oryginalny Pac-Man, wysyła gracza na planszę, gdzie ten kieruje wspomnianą kulką i pożera… kulki. Od czasu do czasu ucieka przed duchami lub stawia im czoło. Gra normalnie kosztuje 4,99 euro. Teraz jednak gracze mogą ją nabyć w App Store za 1,99 euro oraz za 9,80 zł w Sklepie Play.

Pac-Man Championship Edition DX

appstore

playstore

Aralon: Sword and Shadow

Aralon: Sword and Shadow to gra RPG, która przenosi użytkownika do fantastycznego świata. Gracz przejmuje kontrolę nad protagonistą i stara się przetrwać w ogarniętym potworami świecie. Oczywiście, chwyta za swój miecz i ciacha wszystkich tych, którzy mają chęć na jego życie. W grze możemy wybrać swoją rasę bohatera. Twórcy obiecują 30 godzin dobrej zabawy. Aralon: Sword and Shadow dostępne jest normalnie w cenie 4,99 euro. Teraz jednak tytuł ten zakupimy za 0,99 euro w App Store. W Sklepie Play cena nadal wynosi 23,23 zł.

Aralon Sword and Shadow

appstore

Tales from Deep Space

Tales from Deep Space przenosi gracza w kosmos. A dokładnie rzecz ujmując – na stację kosmiczną o nazwie Big Moon. Użytkownik poznaje tam E oraz jego drona, CASI. Szybko okazuje się jednak, że protagoniści ostają zamknięci, a zadaniem gracza jest wyprowadzenie ich z trudnej sytuacji. W tym celu użytkownik musi walczyć z różnymi przeciwnikami i rozwiązywać liczne zagadki. Gra normalnie kosztuje 3,99 euro. Teraz zakupimy ją za połowę ceny w App Store.

Tales from deep space

appstore

Jaki masz system we własnym tablecie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij