Udostępnij
Tweetnij

Klawiatura SwiftKey 6.0 już dostępna. Co nowego?

Nowa wersja Klawiatury SwiftKey wnosi kilka nowości, takich jak podwójna podpowiedź słów.

Nowa wersja Klawiatury SwiftKey wnosi kilka nowości, takich jak podwójna podpowiedź słów.

Klawiatura SwiftKey doczekała się kolejnej aktualizacji. Wersja 6.0 przyniosła kilka nowości. Na początek warto wspomnieć, że teraz dostępna będzie podwójna podpowiedź słów. Oznacza to, że SwiftKey będzie podpowiadało kolejne dwa słowa w tym samym momencie. Ma to na celu ułatwienie wpisywania najczęściej używanych wyrażeń.

To jednak nie koniec nowości. SwiftKey doczekało się również przebudowanego menu ustawień, a także 34 nowych motywów. Dodano też 5 nowych języków, w tym język xhosa czy joruba. Wprowadzono też dodatkowe emotikonki.

Twórcy Klawiatury SwiftKey poprawili też kilka błędów. Usprawniono między innymi funkcję automatycznego uzupełniania. Dodane przypadkowo słowa napisane wielką literą nie będą już dodawane automatycznie do słownika. Poprawiono też błędy związane ze skaczącym kursorem oraz duplikującym się tekstem. Popracowano również nad większą spójnością funkcji „przeciągnij, by skasować” w telefonach firmy Samsung.

playstore

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij