Udostępnij
Tweetnij

Muzyka Google Play 6.1 do pobrania. Co nowego?

Google ruszyło z procesem aktualizacji dla Muzyki Google Play do wydania z numerem 6.1. Co nowego znajdziemy w tej wersji aplikacji? Sprawdźmy.

Google ruszyło z procesem aktualizacji dla Muzyki Google Play do wydania z numerem 6.1. Co nowego znajdziemy w tej wersji aplikacji? Sprawdźmy.

Najnowsza wersja Muzyki Google Play ma numerek 6.1.2112T.2415820 (2112). Ze zmian widocznych gołym okiem warto wspomnieć o module ustawień, który został odświeżony. Wizualnie nie odbiega od tego, co widzieliśmy już wcześniej. Warto jednak dodać, że poszczególne opcje zmieniły swoje miejsce i Google pogrupowało je na nowo.

Screenshot_2015-11-13-08-52-16

Screenshot_2015-11-13-08-52-23

Redaktorzy Android Police przyjrzeli się z bliska kodowi aplikacji i doszukali się bardzo ciekawych wzmianek. Po pierwsze, warto wspomnieć o planie rodzinnym w Muzyce Google Play. Będzie to zapewne jedna z części większej usługi, jaką będzie rodzina, o czym wspominaliśmy wam przy okazji wydania Sklepu Play 5.12.9. Kolejną nowością, którą przygotowuje Google, jest wsparcie dla głośników w zegarkach z Android Wear, o czym także wspominaliśmy wam jakiś czas temu.

Muzyka Google Play 6.1 będzie wdrażana etapami, ale jeśli nie chcecie czekać, to nową wersję aplikacji pobierzecie już teraz w postaci paczki APK, na przykład stąd.

źródło: Android Police

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij