Udostępnij
Tweetnij

Facebook Messenger ma 700 mln użytkowników

Facebook Messenger doczekał się już ponad 700 milionów użytkowników. Informację przekazał sam Mark Zuckerberg.

messenger_logo

Facebook Messenger doczekał się już ponad 700 milionów użytkowników. Informację przekazał sam Mark Zuckerberg.

Mark Zuckerberg w wypowiedzi cytowanej przez re/code przyznał, że Facebook Messenger ma już 700 milionów użytkowników na całym świecie! Informacja została przekazana w kilka dni po tym, gdy popularny komunikator Facebooka doczekał się miliarda pobrań ze Sklepu Play. Messenger tym samym jest dziesiątą aplikacją na Androida, którą pobrało aż tyle osób.

Warto dodać, że tak duży sukces Messengera wynika z rozdzielenia go z podstawową aplikacją Facebooka. Mark Zuckerberg zrobił to latem zeszłego roku i od tej pory chcąc korzystać z komunikatora Facebooka trzeba zaopatrzyć się dodatkowo w Messengera. Z poziomu aplikacji Facebooka funkcja nie jest już dostępna.

Co jednak ciekawe, Facebook Messenger nie jest najpopularniejszym komunikatorem. Zaszczyt ten przypada WhatsApp, który ma 800 mln aktywnych użytkowników.

źródło: re/code

Jaki masz system we własnym tablecie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij