Udostępnij
Tweetnij

Aktualizacja PointOut 1.1 już czeka w App Store. Co nowego?

Marek Moi udostępnił pierwsze uaktualnienie dla własnej aplikacji PointOut na iOS (z numerem 1.1), w której dodano kilka interesujących nowości.

pointout

Marek Moi udostępnił pierwsze uaktualnienie dla własnej aplikacji PointOut na iOS (z numerem 1.1), w której dodano kilka interesujących nowości.

Aplikacja PointOut jest jedną z najciekawszych nowości, które pojawiły się w maju w App Store. Program służy do eksponowania wybranych fragmentów zdjęć. Do wykorzystania mamy kilka layoutów oraz wiele narzędzi. PointOut dostępne jest za darmo, ale autora aplikacji – Marka Moi możecie poczęstować kawą i w ten sposób podziękować za wkład włożony w rozwój programu.

PointOut doczekał się właśnie pierwszej aktualizacji w postaci wydania z numerem 1.1. Wśród nowości i udoskonaleń w tej wersji aplikacji warto wymienić:

  • 2 nowe wskaźniki dla layoutów 01-03;
  • 2 nowe kształty gradientu dla układu 04 (okrągły i poziome);
  • 2 nowe narzędzia dla wszystkich układów: grubość i logo. Ramki mogą być grubsze, cieńsze lub możemy się ich pozbyć. Ponadto możemy wstawić dowolne logo lub tekst;
  • w menu współdzielenia dodano opcję dla Instagramu;
  • usunięto błędy znalezione w starszych wersjach aplikacji.

PointOut możecie pobrać z App Store klikając na poniższy przycisk.

appstore

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij