Udostępnij
Tweetnij

YouTube Kids już oficjalnie. Nowa aplikacja od Google dla dzieci (wideo)

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Google udostępniło nową aplikację – YouTube Kids, którą zaprojektowano z myślą o najmłodszych użytkownikach.

YouTube Kids

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Google udostępniło nową aplikację – YouTube Kids, którą zaprojektowano z myślą o najmłodszych użytkownikach.

YouTube Kids jest nową aplikacją od Google, którą „skrojono” z myślą o najmłodszych użytkownikach. Program powstał na bazie kilkuletnich obserwacji. YouTube Kids zawiera tylko zawartość, która jest odpowiednia dla całej rodziny. Główna cześć interfejsu aplikacji składa się z ośmiu miniaturek wideo. U góry znajdziemy cztery przyciski, które pozwalają nam przemieszczać się pomiędzy sekcjami i są to: wideo, muzyka, zawartość edukacyjna i explore. Znajdziemy tu również przycisk do wyszukiwania. Co jednak ciekawe, z wyników wyszukiwania automatycznie wykluczane są filmy, które zawierają treści nieodpowiednie dla dzieci. Na przykład na podstawie słowa „seks”. Ponadto nie zabrakło ustawień z zakresu kontroli rodzicielskiej, jak zegar pokazujący dzieciom, kiedy mają zakończyć oglądanie.

YouTube Kids jest aplikacją uniwersalną (zgodną ze smartfonami i tabletami) i została udostępniona na urządzenia z systemem iOS oraz Android. Niestety, na chwilę obecną nie jest jeszcze dostępna w polskich sklepach z aplikacjami.

appstore

playstore

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij