Dział: ASUS Transformer Pad

Huawei Honor 7 Enhanced Edition

Firma Huawei zobowiązała się do dostarczania cyklicznych aktualizacji dla smartfonów z serii Honor. Mają one być udostępniane przez okres minimum dwóch lat.

ASUS ZenPad M

ASUS wprowadził do oferty tablety z serii ZenPad w zeszłym roku. Do tej pory są to dwie linie urządzeń: ZenPad C i ZenPad S. Teraz do portfolio Tajwańczyków dołącza linia ZenPad M, którą opracowano z myślą o sektorze biznesowym. ASUS opublikował na własnym kanale w serwisie YouTube krótki film prezentujący możliwości ZenPadów M i zapewne więcej o nich usłyszymy w trakcie barcelońskich targów Mobile World Congress 2016, które odbędą się w stolicy Katalonii w przyszłym tygodniu.

ASUS ZenPad S 8.0

Już na dniach najmocniejszy ASUS ZenPad S 8.0 (Z580CA-1A068A) z 4 GB pamięci RAM będzie dostępny w Europie. Tablet wyceniono na Starym Kontynencie na kwotę 349 euro.

ASUS ZenPad S 8.0

Sprzedaż tabletów internetowych spada, co w zeszłym roku odczuli giganci rynku w postaci Apple i Samsunga. W tym roku nie będzie inaczej i odczuje to także ASUS.

Titan Quest

Popularny hack’n’slash trafi do Sklepu Play i App Store jeszcze w tym roku.

Twórcy platformy wideo iQIYI nawiązali współpracę z firmą ASUS, co zaowocowało powstaniem specjalnej wersji tabletu MeMO Pad 8 (ME581CL).

YouTube Kids

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Google udostępniło nową aplikację – YouTube Kids, którą zaprojektowano z myślą o najmłodszych użytkownikach.