Udostępnij
Tweetnij

Tak wyglądają nowe słuchawki Apple – AirPods Studio

AirPods Studio to nowe słuchawki Apple. Ich wygląd do niedawna był tajemnicą. Tymczasem opracowano rendery, które ujawniają nam design AirPods Studio.

AirPods Studio to słuchawki Apple, które już pojawiały się w przeciekach. Wiemy, że ich cena ma wynieść 349 dolarów. Do tej pory nie było wiadomo, jak wyglądają. Teraz to ulega zmianie za sprawą pewnego zdjęcia, które widzicie poniżej. Prezentują one prototyp nowego sprzętu z logo nadgryzionego jabłka.

słuchawki Apple AirPods Studio cena kiedy premiera wygląd jak wyglądają plotki przecieki wycieki

Nowe słuchawki Apple są bezprzewodowe. Obie części AirPods Studio połączone są pałąkiem. Jest on wyścielony podobnym materiałem do tego, który znajduje się w głośniku HomePod. Tu widzimy ciemny wariant kolorystyczny, ale w ofercie ma też pojawić się biały model. Poniżej widzicie rendery, które powstały na podstawie przecieków.

słuchawki Apple AirPods Studio cena kiedy premiera wygląd jak wyglądają plotki przecieki wycieki słuchawki Apple AirPods Studio cena kiedy premiera wygląd jak wyglądają plotki przecieki wycieki słuchawki Apple AirPods Studio cena kiedy premiera wygląd jak wyglądają plotki przecieki wycieki słuchawki Apple AirPods Studio cena kiedy premiera wygląd jak wyglądają plotki przecieki wycieki

Słuchawki Apple AirPods Studio z premierą w tym roku

Plotki mówią o tym, że AirPods Studio zadebiutują jeszcze w tym roku. Spodziewajmy się więc, że nowe słuchawki Apple zobaczymy na konferencji z iPhone’ami 12. Jej dokładny termin nie jest znany. Mówi się jednak o październiku. Na więcej szczegółów trzeba będzie jeszcze poczekać, ale debiut wydaje się być bardzo nieodległy.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki do mobilnego Chrome

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij