Dział: Aplikacje na Androida

aplikacje android

Każdy z nas żyje już majówką, jednak nie zapominajmy o tym, co dobrego wniósł do życia każdego użytkownika urządzeń z Androidem kwiecień, który to wczoraj oficjalnie ustąpił kolejnemu miesiącowi swoich kartek w kalendarzu. Z tego też powodu skupmy się naprawdę przydatnych aplikacjach, które zadebiutowały lub zostały odświeżone w ubiegłym miesiącu. Zaczynajmy!

Google Photos App

Zdjęcia Google 1.19 na Androida wprowadzają wiele ciekawych zmian między innymi w wyglądzie opcji wyszukiwania oraz wyglądzie ustawień.

Sklep Play

W Sklepie Play znajdziemy wiele darmowych aplikacji, ale wiele z nich zawiera reklamy. Google zamierza informować o aplikacjach ze sklepu z Androida, które mogą wyświetlać elementy sponsorowane.

Mapy Google

Mapy Google 9.25.1 wprowadzają kilka ciekawych zmian między innymi w dodawaniu zdjęć, adresach miejsc oraz powiadomieniach.

Google Kalendarz

Kalifornijski gigant udostępnił Kalendarz Google 5.5 na Androida. W nowej wersji znajdzie się ciekawa opcja dla bardzo zajętych.

youtube

Twórcy aplikacji YouTube wprowadzili zmiany w głównym oknie programu, gdzie wyświetlane są proponowane filmy. Poza zamianami wizualnymi propozycje mają być bardziej trafione niż dotychczas.

Hype Machine

Jeśli jeszcze nie korzystaliście z aplikacji Hype Machine na urządzeniach z Androidem, to teraz macie najlepszą okazję, aby ją pobrać. Twórcy udostępnili Hype Machine w Sklepie Play za darmo.