Dział: Aplikacje na Androida

Instagram Tablety.pl

Przyzwyczailiśmy się do stałego zestawu filtrów od Instagramu i choć niewiele osób jeszcze trzyma się edycji wyłącznie w aplikacji, są one jej podstawowym elementem. A przynajmniej były kiedyś. Konkretnie w czasach, gdy na rynku nie istniało zbyt wiele programów, które oferowałyby szerszą obróbkę. Amaro, Mayfair, Rise, Hudson, Valencia, X-Pro II, Siera, Willow, Lo-fi, Earlybird, Sutro, Toaster, Brannan, Inkwell, Walden, Hefe, Nashville, 1997 i Kelvin to standardowe, wewnętrzne efekty programu, które towarzyszą nam od 2012 roku i od tamtego czasu nie przywitały w swoim gronie nowych nakładek. Aż do teraz.

orange

Po Play i T-Mobile, które również umożliwiło wygodne zakupy w Sklepie Play, przyszła pora na Orange. Za zakupione aplikacje i gry zapłacimy wraz z rachunkiem telefonicznym od pomarańczowego operatora.

Google Play store

Grudzień jest miesiącem podsumowań. Google już wcześniej wyróżniło najlepsze gry i aplikacje, a teraz opublikowało infografikę na temat najpopularniejszych produktów (z różnych kategorii) w Sklepie Play.

h4a3

Nokia udostępniła własne mapy HERE na Androida w sklepie Google Play, skąd może pobrać je każdy zainteresowany!

Samsung Link Platform

Samsung Link Platform to nowa aplikacja od Koreańczyków na urządzenia z Androidem, która umożliwia w prosty sposób współdzielić zasoby pomiędzy urządzeniami.

VLC for Android

VLC na Androida, który od niemal dwóch lat dostępny był w wersji beta, w końcu doczekał się finalnej odsłony w Sklepie Play.

google

Autonomiczna aplikacja Google jest kolejną w Sklepie Play, która doczekała się miliarda pobrań na urządzenia z Androidem.

Informacje z gram.pl

Zobacz wszystkie

Nowości na forum

Zobacz więcej na forum

Najpopularniejsze tematy

Serwis informacyjny Tagi