Dział: Aplikacje na Androida

google-apk

Firma z Mountain View udostępniła nową wersję aplikacji Google na Androida – wersję z numerkiem 4.8, w której co prawda nie znajdziemy widocznych gołym okiem nowości, ale kod aplikacji zdradza nam plany Google związane z nowymi funkcjami.

Free App of the Week

Google udostępniło trzeci prezent za darmo w ramach Free App of the Week i tym razem jest to aplikacja edukacyjna Dr. Panda & Toto’s Treehouse o wartości 15 złotych.

Amazon Appstore

Dziś z rana wspominaliśmy wam o darmowym Monument Valley na Androida, ale to nie koniec promocji z Appstore. Amazon udostępnił także kolejną paczkę aplikacji i gier, tym razem o łącznej wartości 45 dolarów!

Facebook Messenger

Facebook poinformował o nowości w aplikacji Facebook Messenger i jest nią możliwość zalogowania się bez konta na Facebooku. W jaki więc sposób?

Screenshot_2015-06-24-07-16-53

Google uruchomiło proces aktualizacji dla aplikacji YouTube na Androida do wersji z numerem 10.24.55. Co nowego znajdziemy w uaktualnionej aplikacji?

YouTube Music Key

Na tydzień przed uruchomieniem usługi Apple Music Google postanowiło udostępnić bezpłatny wariant Muzyki Google Play w wersji z reklamami.

AutoMapa

Aqurat sp. z o.o. udostępniło nową wersję AutoMapy na Androida – wydanie z numerem 3.0. Jak nietrudno się domyślić po numeracji, zmian i usprawnień jest naprawdę wiele!