Dział: Aplikacje na Androida

Facebook Lite

Facebook, bez większego rozgłosu, wprowadził do sklepu Google Play nową aplikację – Facebook Lite, którą zaprojektowano z myślą o użytkownikach zamieszkujących kraje rozwijające się.

iA Writer beta

Aplikacja iA Writer, którą doskonale znają użytkownicy urządzeń z iOS, doczekała się wersji beta na Androida.

LibreOffice Viewer Beta

Twórcy pakietu LibreOffice każą sobie czekać na wersję na tablety z Androidem, a tymczasem w Sklepie Play pojawił się pewny przedsmak – w postaci aplikacji LibreOffice Viewer Beta.

Google Chrome

Google udostępniło stabilne wydanie Chrome z numerkiem 40 na urządzenia z Androidem. Co nowego znajdziemy w tej wersji przeglądarki?

Instagram Tablety.pl

Dobra wiadomość dla fanów Androida i Instagramu. Twórcy aplikacji uruchomili beta testy, gdzie każdy może zapoznać się z nowymi funkcjami wcześniej. Zanim te pojawią się w stabilnym Instagramie.

adobe-lightroom-5-2 kopim ,.uj

Adobe Lightroom jest dobrze znanym fotografom programem do postprodukcji oraz obróbki zdjęć i nawet jeśli na co dzień wykorzystują do tego celu inne dostępne pozycje, nikt nie zaprzeczy, że jest on naprawdę potężnym kombajnem do edycji zdjęć. Jak natomiast spisuje się wersja na Androida, która niedawno trafiła do Sklepu Play?

Wikipedia App

Twórcy Wikipedii odświeżyli własną aplikację na urządzenia z Androidem, w której pojawiło się całkiem sporo udoskonaleń.

Informacje z gram.pl

Zobacz wszystkie

Nowości na forum

Zobacz więcej na forum

Najpopularniejsze tematy

Serwis informacyjny Tagi