Dział: Aplikacje na Androida

Gmail

Google już niedługo udostępni kolejną odsłonę Gmaila na Androida – wydanie z numerkiem 5.0, które poza Material Design, wniesie również wsparcie dla kont pocztowych innych dostawców, w tym Yahoo! i Outlooka.

gwiazdki-play-store

Google wprowadziło w Sklepie Play kolejną, ciekawą opcję, która pozwala łatwiej wyszukiwać dobre aplikacje. Nowy mechanizm to filtrowanie na podstawie minimum 4 gwiazdek.

firefox

Mozilla udostępniła kolejną betę Firefoksa na Androida – wydanie z numerem 34.0. Co znajdziemy w tej wersji przeglądarki?

Chrome logo

Google udostępniło w kanale beta kolejną wersję własnej przeglądarki Chrome, z numerkiem 39. Co nowego znajdziemy w tym wydaniu aplikacji?

firefox

Mozilla udostępniła kolejną wersję własnej przeglądarki na urządzenia z Androidem – Firefoksa z numerkiem 33.0. W tym wydaniu na szczególną uwagę zasługuje pojawienie się wsparcia dla Chromecasta.

Analog Keyboard Project

To nie żart! Zespół Microsoft Research rzeczywiście opracował klawiaturę ekranową dla Android Wear, która umożliwia nam wpisywanie tekstu na zegarkach z systemem Google, ale nie wszystkich.

Chrome logo

Google udostępniło kolejne duże uaktualnienie Chrome na Androida. Co nowego znajdziemy w przeglądarce z numerkiem 38?

Informacje z gram.pl

Zobacz wszystkie

Nowości na forum

Zobacz więcej na forum

Najpopularniejsze tematy

Serwis informacyjny Tagi