Dział: Aplikacje na Androida

Glympse Keyboard

Glympse Keyboard jest nową klawiaturą na Androida, która pozwala przede wszystkim szybko współdzielić lokalizację dla dowolnej aplikacji.

Chrome beta dla Android

Google udostępniło kolejną odsłonę przeglądarki Chrome na Androida w kanale beta. Wydanie z numerkiem 38. Co nowego znajdziemy w tej wersji?

Google Play logo

Już wcześniej pojawiły się plotki, jakoby Google zamierzało wydłużyć czas na zwrot aplikacji i gier z Google Play Store. Tak też się stało.

Google Play logo

Po Play przyszła pora na T-Mobile, które również umożliwiło wygodne zakupy w Sklepie Play. Za zakupione aplikacje i gry zapłacimy wraz z rachunkiem telefonicznym.

messenger_logo

Facebook Messenger na Androida doczekał się nowych opcji związanych z edycją zdjęć. Dodano możliwość podpisywania fotografii, jak i rysowania na nich.

firefox

Mozilla obecnie testuję tę funkcję w Firefoksie 33.0 beta, a więc już jesienią powinna ona pojawić się w stabilnej wersji przeglądarki.

Chrome logo

Google uruchamia wdrażanie Chrome 37 z Material Design. Proces będzie odbywać się przez kilka dni, ale nową wersję przeglądarki możecie pobrać ręcznie już teraz.

Informacje z gram.pl

Zobacz wszystkie

Nowości na forum

Zobacz więcej na forum

Najpopularniejsze tematy

Serwis informacyjny Tagi