Dział: Aplikacje na Androida

Aparat Google

Firma z Mountain View wczoraj wieczorem udostępniła w Google Play store kilka ciekawych aplikacji. Na szczególną uwagę zasługuje pojawienie się Aparatu Google. Aplikacja dostępna jest niestety tylko na urządzenia pracujące w oparciu o Androida 4.4 Kit Kat. Ze starszymi nie jest kompatybilna, ale to ma się z czasem zmienić.

foobar2000

Programu foobar2000 z pewnością nie trzeba przedstawiać większości z was? To jeden z najpopularniejszych odtwarzaczy muzycznych na Windows. Tymczasem jego twórcy zamierzają iść o krok dalej i postanowili przenieść go również na tablety i smartfony. W tym celu uruchomiona kampanię, w trakcie której chcą zebrać 72 tysiące euro potrzebne na sfinalizowanie projektu. Docelowo mobilny foobar2000 ma trafić na wszystkie popularne platformy, a więc Androida, iOS oraz Windows Phone i duże okienka.

Facebook na Androida

Facebook rozpoczął wdrażanie nowej wersji aplikacji, która cechuje się bardziej płaskim interfejsem oraz na nowo pogrupowanymi opcjami.

Chrome dla Androida

Google udostępniło kolejną wersję beta przeglądarki Chrome na Androida, w której na szczególną uwagę zasługuje pojawienie się wsparcia dla trybu multi-window, między innymi na tabletach Samsunga.

Google Play na tablety

Google dwoi się i troi, aby walczyć z piractwem aplikacji w sklepie Play store i zdaje się, że właśnie znalazł na ten problem rozwiązanie. W postaci specjalnego algorytmu, na który Google otrzymało patent.

CCleaner na Androida

CCleaner jest bezapelacyjnie jednym z najpopularniejszych programów do oczyszczania komputerów ze zbędnych plików. Tymczasem Piriform uruchomił otwarte testy beta aplikacji na urządzenia z Androidem!

Chrome Remote Desktop

Firma z Mountain View rozpoczęła beta testy aplikacji Chrome Remote Desktop na Androida. Na razie dostęp do narzędzia jest ograniczony i nie każdy może je wypróbować.

Informacje z gram.pl

Zobacz wszystkie

Nowości na forum

Zobacz więcej na forum

Najpopularniejsze tematy

Serwis informacyjny Tagi