Dział: Aplikacje na Androida

youtube_p

Google postanowiło wprowadzić aktualizację do aplikacji YouTube na Androida. Na pierwszy rzut oka widać zmiany w opcjach wideo.

Sklep Play

Biblioteka rodzinna to nowa funkcja dla Sklepu Play, którą zapowiedziano w trakcie konferencji Google I/O 2016. Aplikacje zakupione po 2 lipca będzie można współdzielić pomiędzy maksymalnie 6 członkami rodziny.

Clash of Clans

Podczas konferencji Google I/O 2016 wręczono nagrody dla gier i aplikacji, które użytkownicy wraz z ekipą Google uznali za najlepsze. Gala rozdania Google Play Awards odbyła się w nocy.

YouTube VR

YouTube pochwalił się nową aplikacją dla wirtualnej rzeczywistości i opublikował jeden zrzut ekranowy z YouTube VR. Aplikacja powstaje z myślą o platformie Daydream dla Androida.

cortana

Użytkownicy urządzeń mobilnych z Androidem, którzy są jednocześnie testerami systemu Windows 10 na PC mogą od dziś włączyć funkcję synchronizacji powiadomień na swoich urządzeniach. Wszystko dzięki aktualizacji asystenta o nazwie Cortana.

Sklep Play

Linie kodu źródłowego wskazują, że niedługo w aplikacji Sklep Play zostaną wprowadzone dwie opcje – sprawdzanie aktualizacji dla naszych urządzeń z systemem Android Wear oraz trybem szybkiego pobierania.

Spaces

Spaces jest nową aplikacją zapowiedzianą dziś przez Google, która ma ułatwić współdzielenie treści w małych grupach. Nowa aplikacja łączy w sobie także YouTube, Chrome i wyszukiwarkę Google.