Dział: Aplikacje na Androida

sklep play

Sklep Play znów zaroił się od nowych promocji. I tym razem wiele gier, aplikacji i pakietów ikon możecie pobrać całkowicie za darmo i wypróbować je na swoich telefonach. Co więcej, wiele z nich będziecie mogli także pobrać w promocyjnej cenie. Pamiętajcie jednak, aby pospieszyć się z pobieraniem. Promocje są ograniczone czasowo.

Spotify Premium Promocja

Spotify Premium jest płatną usługą i normalnie dostęp do niej kosztuje 19,99 złotych/miesiąc. Tymczasem Szwedzi uruchomili ponownie promocję, gdzie za trzymiesięczny dostęp trzeba zapłacić jedyne 99 groszy. Nowa oferta obowiązuje do końca grudnia tego roku i jak zapewne się domyślacie, nie jest dla wszystkich.

google gboard

Google ponownie zaktualizowało swoją wirtualną klawiaturę. Tym razem Gboard doczekał się przede wszystkim wsparcia dla 40 nowych języków, w tym japońskiego. Dodatkowo pojawiła się możliwość wysyłania naklejek bez konieczności instalowania aplikacji Allo. Nowości są już dostępne do pobrania dla użytkowników smartfonów z systemem Android.

Huawei P10 cena

Huawei jakiś czas temu nawiązał współpracę z GoPro. Wiąże się z tym jednak niemała wpadka. Użytkownicy urządzeń chińskiej firmy na całym świecie donoszą o tym, że ich urządzenie otrzymało w ramach aktualizacji systemowej nową aplikację. Jednak żadnej posiadacz smartfonów marki nie wyraził na to zgody.

youtube

YouTube wciąż przechodzi wiele udoskonaleń. Teraz Google wprowadziło nową aktualizację. Nie dodaje ona wielu nowości. Dużo więcej natomiast ujawnia kod źródłowy aplikacji. Można z niego wyczytać, że gigant z Mountain View już pracuje nad nowym trybem. Dark Watch może pojawić się już wkrótce. Chwilowo trwają jeszcze prace.

Google Androd Sklep Play promocje za darmo

Sklep Play kolejny raz oferuje masę ciekawych, nowych promocji, które możecie wypróbować w wolnym czasie. I tym razem możemy pobrać wiele aplikacji, gier i pakietów ikon całkowicie za darmo. Wiele również pobierzecie w znacznie obniżonej cenie. Pamiętajcie jednak, aby spieszyć się z zakupami! Promocje są ograniczone czasowo!

Mapy Google

Mapy Google w niedługim czasie doczekają się wielu zmian wizualnych. Gigant z Mountain View poinformował na oficjalnym blogu tej aplikacji, że wkrótce wprowadzi nowy wygląd. To dotyczy nawigacji, trybu samochodowego czy eksploracji map. Aplikacja ma po prostu lepiej odzwierciedlać otaczający nas świat.