Dział: Aplikacje na Androida

vlc

Twórcy VLC zapraszają do testów własnej aplikacji na urządzenia z Androidem oraz iOS. Do programu beta testów można dołączyć za darmo.

Firefox na Androida

Firefox na urządzenia z Androidem doczekał się wydania z numerem 36.0, w którym na szczególną uwagę zasługuje pojawienie się nowego interfejsu na tabletach.

Skype na Androida

Microsoft może mieć powody do dumy. Skype dołączył do nielicznego grona aplikacji, które pobrano ze Sklepu Play ponad 500 milionów razy.

Lenovo Yoga Tablet 2 Pro 19

Dwa dni temu wspominaliśmy wam o cyklu Tydzień z Lenovo Yoga 2 Pro, ale na tym nie koniec. Przyjrzeliśmy się również z bliska najciekawszym aplikacjom instalowanych przez Lenovo i podpowiadamy, jak je używać.

Bad Android

Które z aplikacja na Androida są „najgorsze”? Czyli negatywnie wpływają na baterię i wydajność urządzeń oraz powodują problemy z wydajnością? Odpowiedzi na te pytania udziela AVG. Okazuje się, że na szczycie znajduje się Facebook.

YouTube Kids

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Google udostępniło nową aplikację – YouTube Kids, którą zaprojektowano z myślą o najmłodszych użytkownikach.

Google Play store

Google rozpoczęło wdrażać nową funkcję w aplikacji Sklepu Play na Androida. Zmiany dotyczą paska wyszukiwania. Proces odbywa się po stronie serwera.