Dział: Aplikacje na Androida

large_Amir_08_00000__1_

Wrzesień pod względem premier w Google Play Store nie obfitował w zbyt wiele głośnych nowości, choć kilku pozycjom udało się zwrócić na siebie uwagę. Podczas gdy samo Google zdaje być zajęte przede wszystkim przygotowaniem swoich aplikacji na premierę Androida L, aktualizując je w myśl filozofii Material Design, reszta twórców niezbyt się tym przejmuje i udostępnia swoje kolejne dzieła. Oto najciekawsze gry i aplikacje na Androida, które ukazały się w zeszłym miesiącu na urządzeniach z systemem Android.

Google Play logo

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Google, w Sklepie Play, w opisach aplikacji, pojawiły się dodatkowe informacje na cen elementów dostępnych na zasadach płatności wewnątrz aplikacji i gier.

OneDrive na Androida

Aplikacja OneDrive na Androida doczekała się większej aktualizacji, w której na szczególna uwagę zasługuje pojawienie się podglądu dla wszystkich zdjęć przechowywanych w chmurze.

Microsoft Remote Desktop

Aplikacja Microsoft Remote Desktop doczekała się większej aktualizacji na Androida, gdzie dodano wsparcie dla trybu Immersive na tabletach.

nexus2cee_2014-09-18-16.06.06_thumb

Powód? Odpowiedź jest oczywiście prozaiczna. Okazuje się, że użytkownicy po prostu nie korzystali z tego widżetu. Dlatego też Google postanowiło się go pozbyć.

4x3

Jeśli choć trochę interesujecie się fotografią mobilną oraz edycją zdjęć za pomocą smartfona lub tabletu, jest duże prawdopodobieństwo, że słyszeliście już kiedyś o Afterlight. Podobnie jak VSCO Cam oraz Snapseed, a także wiele innych, interesujących aplikacji, Afterlight przez dość długi okres dostępny był wyłącznie dla użytkowników urządzeń mobilnych pracujących na platformie iOS.

Glympse Keyboard

Glympse Keyboard jest nową klawiaturą na Androida, która pozwala przede wszystkim szybko współdzielić lokalizację dla dowolnej aplikacji.

Informacje z gram.pl

Zobacz wszystkie

Nowości na forum

Zobacz więcej na forum

Najpopularniejsze tematy

Serwis informacyjny Tagi