Dział: Aplikacje na Androida

firefox

Mozilla udostępniła kolejną wersję liska na Androida – z numerem 31.0. Co tym razem przygotowała fundacja?

Bamboo Paper App

Bamboo Paper jest nową aplikacją dostępna na tablety z Androidem, która pozwala zamienić urządzenie w wygodny notatnik z funkcją szkicowania i rysowania.

Twitch 3.0

Aplikacja Twitch na Androida doczekała się nowej wersji, z numerkiem 3.0, gdzie znajdziemy nie tylko odświeżony interfejs, ale również nowe funkcje.

AppStore

Darmowe aplikacje, gdzie tak naprawdę za pewne dodatkowe funkcje musimy zapłacić. Z czym wam się to kojarzy? Oczywiście z bardzo „modnymi” ostatnimi czasy mikropłatnościami dokonywanymi wewnątrz aplikacji. Niestety, mikrotranakcje powodują wiele problemów i konsternacji, zwłaszcza wśród rodziców, którzy często nie są świadomi tego, co robią na tablecie ich pociechy. Problemowi temu przyjrzała się Komisja Europejska i w końcu podjęto konkretne działania w kierunku zmian na lepsze. Już wkrótce w Google Play store i App Store „pseudo darmowe ” programy będą odpowiednio oznaczone, a na tym nie koniec.

Twitter

Już wkrótce aplikacja mobilna na Twittera pozwoli nam na wgląd całej historii prywatnych wiadomości z poziomu urządzeń z Androidem oraz iOS.

Chrome logo

Google udostępniło kolejną odsłonę własnej przeglądarki na Androida. Co nowego znajdziemy w mobilnym Chrome z numerem 36?

CCleaner na Androida

Piriform udostępniło kolejne, już drugie, uaktualnienie dla aplikacji CCleaner na Androida. Co nowego wnosi wydanie z numerem 1.02?

Informacje z gram.pl

Zobacz wszystkie

Nowości na forum

Zobacz więcej na forum

Najpopularniejsze tematy

Serwis informacyjny Tagi