Dział: Aplikacje na Androida

Facebook Messeger

Facebook cały czas stara się udoskonalać własne aplikacje, w tym Messengera, który w wersji na Androida ma szansę wkrótce doczekać się naprawdę wielu nowych funkcji, w tym obsługi wielu kont użytkowników oraz integracji z SMS-asami.

Google Keep

Google Keep doczekało się kolejnej aktualizacji. Co nowego w wersji 3.3.055.0?

clock

Zegar Google doczekał się kolejnej aktualizacji. Wersja 4.3 wprowadza kilka ciekawych, nowych opcji.

gmail

Google, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, wprowadza poprawki związane z synchronizacją do aplikacji Gmail. Do tej pory wydano aktualizację, która naprawiała ten błąd jedynie w przypadku poczty Hotmail.

The new Google Maps app

Mapy Google doczekały się kolejnej aktualizacji wprowadzających kilka ciekawych modyfikacji do aplikacji w wersji na Androida.

Sklep Play

Google uruchomiło proces aktualizacji do Sklepu Play z numerkiem 6.2.10.A. W nowej wersji aplikacji pojawiają się pewne nowości, w tym związane z wyglądem menu uruchamianym po lewej stronie Sklepu Play czy rekomendacjami powiązanymi z Gmailem. Ponadto redaktorzy Android Police w kodzie aplikacji doszukali się nowych wzmianek na temat biblioteki rodzinnej.

facebook

Już jakiś czas temu pojawiły się pierwsze zdjęcia ukazujące odświeżony wygląd Messengera. Teraz kolejna grupa użytkowników dostała dostęp do nowej wersji aplikacji dodającej kilka elementów Material Design.