Dział: Aplikacje na Androida

Google Chrome 54 beta

Google Chrome 54 na Androida jest już wdrażany i debiutuje z funkcją, którą docenią osoby słuchające muzyki ze stron. Przeglądarka pozwala wznawiać odtwarzanie na wybranych stronach nawet po opuszczeniu aplikacji.

skrwt

SKRWT to specjalistyczna aplikacja dla wielbicieli fotografii. Teraz możecie pobrać ją za grosze. Dosłownie, bo obecnie kosztuje 0,50 zł.

Facebook Messenger

Facebook testuje w aplikacji Messenger na Androida nową funkcję. Jest to oszczędzanie danych, które pozwala zaoszczędzić pakiety w sieci komórkowej.

Zegar Google

Zegar Google doczekał się aktualizacji do wersji 4.6.1. Wśród nowości pojawiają się skróty dla akcji dla Androida 7.1 czy małe zmiany w interfejsie.

Mapy Google 9.39 beta Ruch

Gigant z Mountain View w aplikacji Mapy Google 9.39 beta dodał kolejny, użyteczny skrót. Tym razem jest to Ruch, który wyświetla informacje o natężeniu ruchu w okolicy.

Netflix w T-Mobile

Netflix offline to funkcja, na którą czeka wielu fanów popularnej usługi do strumieniowania wideo. I bardzo możliwe, że taka opcja pojawi się do końca roku.

Klawiatura Google

Smartfony Google Pixel skrywają w Pixel Launcher wiele nowych wersji aplikacji. Wśród nich jest Klawiatura Google 5.2, która ma nie tylko nowe motywy.