Dział: Aplikacje na Androida

WhatsApp

Twórcy WhatsApp odświeżają po raz pierwszy od czterech lat politykę prywatności. I, niestety, nowe zasady wiążą się z udostępnianiem danych Facebookowi.

Facebook Messenger SMS

Facebook testuje nową funkcję w aplikacji Messenger. Teraz użytkownicy spoza listy znajomych mogą wysyłać nam normalne wiadomości. Nie będą się one wyświetlać w zakładce Inne.

Night Mode Enabler tryb nocny

Google testowało tryb nocny w Androidzie N, ale w finalnej wersji systemu funkcja się nie pojawiła. Rozwiązaniem jest aplikacja Night Mode Enabler.

Darmowy VPN Opera bez limitów

Darmowy VPN Opera bez limitów to nowa aplikacja Opery, która dostępna jest w Sklepie Play na urządzenia z Androidem. W ten sposób możecie uzyskać VPN za darmo bez limitów.

allo naklejki

Google Allo zostało zapowiedziane w maju tego roku. Teraz możemy się przyjrzeć naklejkom, jakie najprawdopodobniej trafią do komunikatora.

Google Allo konto Google

Google Allo jest nowym komunikatorem, który wkrótce zostanie udostępniony dla wszystkich. Wraz z Google Assistant. Tymczasem nowych informacji na temat jego działania dostarcza nam raport Android Police.

Zdjęcia Google

Kod aplikacji Zdjęcia Google 1.26 ujawnia kolejne z planowanych nowości. Doszukali się ich redaktorzy serwisu Android Police.