Dział: Aplikacje na Androida

Inking-with-OneNote

OneNote na Androida w końcu doczekał się funkcji, na którą czekało wiele osób. Mowa o ręcznym sporządzaniu notatek za pomocą rysików lub palca.

firefox

Mozilla rozpoczęła testy wsparcia dla Chromecast w przeglądarce Firefox. Funkcja dostępna jest w nocnych wydaniach aplikacji na Androida.

CCleaner na Androida

Piriform udostępniło kolejne, już czwarte, uaktualnienie dla aplikacji CCleaner na Androida. Co nowego wnosi wydanie z numerem 1.04?

Xbox One SmartGlass beta

Microsoft uaktualnił aplikację Xbox One SmartGlass na Androida, która nie tylko doczekała się nowych funkcji, ale również dostępności na nowych rynkach, w tym w Polsce.

MIUI_v6

MIUI nie trzeba przedstawiać wielu osobom. Nakładka na Androida, tym razem już w szóstej odsłonie, dzisiaj została oficjalnie zaprezentowana.

Chrome beta dla Android

Google udostępniło uaktualnienie dla przeglądarki Chrome beta dla urządzeń z Androidem, w której pojawiła się nowa animacja przy otwieraniu menu.

XBMC

Deweloper Keyan Mobli poinformował o pracach związanych z przeniesieniem XBMC na platformę Android TV. Przy okazji udostępnił poglądową wersję oprogramowania.

Informacje z gram.pl

Zobacz wszystkie

Nowości na forum

Zobacz więcej na forum

Najpopularniejsze tematy

Serwis informacyjny Tagi