Dział: Aplikacje na Androida

Samsung Galaxy S6 Experience

Samsung udostępnił aplikację, na którą pewnie czekało wiele osób. Mowa o Galaxy S6 Experience, która pozwoli wam zapoznać się z nowymi flagowcami jeszcze przed rynkową premierą.

VLC na Androida

Videolan wzięło się ostatnio za aktualizowanie mobilnego VLC media playera. Po dużej aktualizacji aplikacji na iOS przyszła pora także na wersję dla Androida.

Office na iPada

Microsoft poinformował na blogu zespołu Office’a, że pakiet biurowy firmy będzie nadal oferowany za darmo użytkownikom urządzeń z ekranami o przekątnej 10,1″ i mniejszymi.

Durex Connect

Firma Durex udostępniła użytkownikom urządzeń z Androidem nową aplikacją – Durex Connect. Program ma nam zapewnić seks w spokoju, bez powiadomień, ale okazuje się, że cel jest bardziej szczytny.

Office na iPada

Microsoft poinformował o nawiązaniu pracy z producentami tabletów z systemem Android, w tym z Samsungiem i Dellem, którzy będą preinstalować aplikacje giganta z Redmond na własnych urządzeniach.

IG

Instagram dołączył do wąskiej grupy aplikacji, które mogą pochwalić się 500 mln pobrań ze Sklepu Play.

Power Menu

Jeśli tradycyjne menu do wyłączania/resetowania urządzeń z Androidem nie spełnia waszych oczekiwań, to powinniście zainteresować się aplikacją Material Power Menu. Pod warunkiem, że macie zrootowane urządzenie.