Dział: Aplikacje na Androida

Office na iPada

Microsoft Office na tablety z Androidem jest chyba jedną z najbardziej wyczekiwanych aplikacji przez użytkowników platformy Google. W przypadku iPadów gigant z Redmond również kazał sobie długo czekać na Office’a, ale to zmieniło się w marcu tego roku. Tymczasem jest całkiem możliwe, że wariant pakietu biurowego na tablety z systemem Android pojawi się jeszcze w tym roku, być może już na początku przyszłego miesiąca!

Google Transit_screenshot_1

Warszawa dołącza do grupy ponad 2800 miast z całego świata, gdzie dostępna jest usługa Google Transit ułatwiająca podróżowanie z wykorzystaniem środków komunikacji miejskiej.

Gmail

Google już niedługo udostępni kolejną odsłonę Gmaila na Androida – wydanie z numerkiem 5.0, które poza Material Design, wniesie również wsparcie dla kont pocztowych innych dostawców, w tym Yahoo! i Outlooka.

gwiazdki-play-store

Google wprowadziło w Sklepie Play kolejną, ciekawą opcję, która pozwala łatwiej wyszukiwać dobre aplikacje. Nowy mechanizm to filtrowanie na podstawie minimum 4 gwiazdek.

firefox

Mozilla udostępniła kolejną betę Firefoksa na Androida – wydanie z numerem 34.0. Co znajdziemy w tej wersji przeglądarki?

Chrome logo

Google udostępniło w kanale beta kolejną wersję własnej przeglądarki Chrome, z numerkiem 39. Co nowego znajdziemy w tym wydaniu aplikacji?

firefox

Mozilla udostępniła kolejną wersję własnej przeglądarki na urządzenia z Androidem – Firefoksa z numerkiem 33.0. W tym wydaniu na szczególną uwagę zasługuje pojawienie się wsparcia dla Chromecasta.

Informacje z gram.pl

Zobacz wszystkie

Nowości na forum

Zobacz więcej na forum

Najpopularniejsze tematy

Serwis informacyjny Tagi