Dział: Aplikacje na Androida

Galaxy Tab 4 10.1

Coraz więcej aplikacji na Androida zaczyna bazować na Material Design, który wprowadzono wraz z Lollipopem. Okazuje się jednak, że na urządzeniach Samsunga aplikacje te mogą być problematyczne. Dlaczego?

MX Player

Jeden z najpopularniejszych odtwarzaczy multimedialnych na Androida – MX Player doczekał się w końcu aktualizacji pod kątem Lollipopa.

kiosk

Kiosk Google Play jest kolejną, między innymi po YouTube i Google Maps, aplikacją, która doczekała się ponad 500 milionów ściągnięć ze sklepu z aplikacjami na Androida.

Samsung FLOW

Continuity jest z pewnością jedną z najciekawszych rozwiązań z ekosystemu Apple. Zdaje się, że Samsung pozazdrościł tych funkcji i kontratakuje za sprawą własnego FLOW.

Chrome logo

Google udostępniło stabilne wydanie przeglądarki Chrome 39 na urządzenia z Androidem. Co nowego znajdziemy w tym wydaniu programu?

Czat

Google udostępniło wczoraj w Sklepie Play nową aplikację – Czat. To nic innego, jak odrębne narzędzie dla wiadomości SMS/MMS na urządzenia z Androidem.

Instagram Tablety.pl

W ostatnim czasie Instagram coraz chętniej usprawnia już obecne funkcje oprogramowania, ale również wprowadza nowe, często niespodziewane ulepszenia. Tak również było wczoraj, kiedy twórcy aplikacji należącej do Facebooka, postanowili zmienić to, co dotychczas było nie tylko wadą, ale jedną z charakterystycznych cech aplikacji, a konkretnie brak jakiejkolwiek możliwości edycji opisu zdjęcia tuż po wgraniu go na serwery lub w późniejszym czasie.

Informacje z gram.pl

Zobacz wszystkie

Nowości na forum

Zobacz więcej na forum

Najpopularniejsze tematy

Serwis informacyjny Tagi