Dział: Aplikacje na Androida

aplikacje android

Czerwiec dobiegł końca, a w związku z tym czas na podsumowanie najlepszych nowych aplikacji, które zostały opublikowane w Sklepie Play. Znaczna większość dzisiejszych pozycji na liście jest darmowa, stąd zachęcamy was do testowania wymienionych przeze mnie aplikacji na własnej skórze.

Mapy Google

Google w końcu wprowadziło we własnych mapach na Androida punkty pośrednie, czyli, przystanki które można dodawać na trasie.

Google Now

Jeśli używacie Google Now, to pewnie nie raz szukaliście miejsca, gdzie zebrano wszystko polecenia głosowe, prawda? Teraz możecie je odnaleźć na stronie ok-google.io, gdzie zebrano około 150 komend z tysiącem wariacji.

ASUS ZenUI Launcher

ASUS zdecydował się udostępnić własny launcher aplikacji na telefony i tablety z Androidem. ASUS ZenUI Launcher mogą pobrać właściciele urządzeń z Jelly Beanem lub nowszą wersją.

Google Fit

Aplikacja Google Fit doczekała się aktualizacji do wersji z numerkiem 1.57. I choć z pozoru nie jest to może zbyt wielka zmiana w numeracji, tak program wnosi naprawdę liczne nowości i udoskonalenia oraz przebudowany interfejs.

snot 1

Glutek i Kłaczek: Kosmiczna Przygoda to interaktywna bajka, która przeniesie Twoją pociechę w kolorowy, magiczny świat pełen dziwacznych stworzeń i zwierzaków.

Mapy Google

Mapy Google oraz Google Earth doczekały się kolejnej aktualizacji. Tym razem kalifornijski gigant wprowadził zdjęcia z satelity Landsat 8, dzięki czemu możemy zobaczyć Ziemię w dużo lepszej jakości.