Dział: Aplikacje na Androida

yelp

Aplikacja Yelp skrywa nie tylko wyszukiwarkę firm, barów i restauracji, ale również zabawnego Easter Egga.

aplikacja Disney Research

Aplikacja pozwoli na wyrenderowanie obiektów w 3D z narysowanych obrazków.

android_sierpien

Tak jak miesiąc temu, tak i dzisiaj przygotowaliśmy dla Was listę najciekawszych aplikacji, które pojawiły się w sklepie Google Play we Wrześniu. Tym razem będziemy mieli appki pozwalające zaoszczędzić pieniądze, czas, czy nawet podnieść naszą produktywność.

polecenia-google-3

Polecenia głosowe przez ostatnie lata urosły do jednego z najważniejszych sposobów komunikacji użytkownika z urządzeniem. Od niedawna technologia ta dociera również do naszego kraju – wszystko to dzięki Google Now oraz rozpoznawaniu komend w języku polskim. Co jednak powiedzieć możemy do telefonu, aby ten wykonał nasze polecenie?

Office

Microsoft zawarł z Asusem umowę, na mocy której aplikacje z pakietu MS Office będą preinstalowane na smartfonach i tabletach drugiej z wymienionych firm. Tajwańczycy dołączają tym samym do szerokiego grona spółek, które mogą oferować swoim konsumentom Worda, Excela, PowerPointa czy OneNote.

The new Google Maps app

Nie każda aktualizacja przynosi duże zmiany. Najlepszym przykładem jest najnowsze wersja Map Google oznaczona numerkiem 9.15, która wprowadza jedną nowość.

Google Photos App

Jakiś czas temu informowaliśmy Was o śladach pewnych zmian znalezionych w kodzie aplikacji Zdjęcia. Google wraz z najnowszą aktualizacją tej appki (do wersji 1.6) dodaje nowości te już jako w pełni działające funkcje.