Udostępnij
Tweetnij

Windows 11 z emoji 3D. Microsoft wprowadza wyczekiwane nowości

Windows 11 otrzymuje kolejne nowości, które Microsoft udostępnił testerom w kanale Canary. Wśród nich są nowe emoji 3D, na które firma kazała naprawdę długo czekać. Wszak zapowiedź tego rozwiązania dla Windows 11 padła blisko dwa lata temu. W końcu je wdrożono, ale na razie nie w finalnej edycji systemu.

Windows 11 co jakiś czas otrzymuje różne nowości i funkcje. Microsoft rozpoczął publiczne testy kolejnych z nich. Nastąpiło to w kanale Canary, gdzie testerzy otrzymali kompilację z numerkiem 25905. Co nowego tu znajdziemy? Całkiem sporo i na liście są m.in. nowe emoji 3D, na które firma kazała długo czekać.

Windows 11 emoji 3D Microsoft nowości

Jeśli śledzicie funkcje zapowiadane przez Microsoft dla systemu Windows 11, to być może pamiętacie, że zapowiedź tego rozwiązania padła już blisko dwa lata temu. Jednak na emoji 3D trzeba było poczekać do teraz. Stało się to możliwe dzięki aktualizacji do formatu COLRv1, co pozwala w okienkach na wyświetlanie bogatszych wizualnie emotek. Powyżej możecie zobaczyć różnice względem dotychczasowych.

Nowe emoji 3D to nie jedyna z nowości dla Windows 11 

Gigant z Redmond w najnowszej kompilacji systemu Windows 11 z kanału Canary wprowadził znacznie więcej nowości. Na pewno warto wspomnieć o Rust w kernelu okienek czy nowych sterownikach dla Zune. Sporo pomniejszych modyfikacji i zmian pojawiło się także w sklepie Microsoft Store, na przykład jest to więcej informacji o cenach.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla aplikacji Spotify

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij