Udostępnij
Tweetnij

Windows 11 dostaje nowy widżet. Z jaką funkcją jest związany?

Windows 11 otrzymuje nowy widżet. Tym razem jest on związany z funkcją Phone Link, czyli starszym Twój telefon. Na razie nie jest on jednak dostępny w finalnej wersji okienek. Microsoft udostępnił ten widżet w poglądowej kompilacji Windows 11 w kanale Dev. Dokładnie w wydaniu z numerkiem 1.230011.73.0.

Windows 11 otrzymuje nowy widżet. Microsoft jakiś czas temu zapowiedział takie nowe rozwiązanie z myślą o Messengerze. Teraz udostępniono do testów element dla funkcji Phone Link. Wcześniej znaliśmy aplikację pod nazwą Twój telefon. Poniżej zrzut ekranowy, który przedstawia nowość.

Windows 11 nowy widżet Phone Link

Nowy widżet z Windows 11 związany z Phone Link pokazuje najważniejsze informacje związane z połączonym z komputerem telefonem. Można m.in. dostrzec poziom naładowania baterii czy wskaźniki dla łączności bezprzewodowej. Natomiast niżej wyświetlane są powiadomienia z aplikacji.

Nowy widżet dla Windows 11 w poglądowej wersji

Microsoft wprowadził ten nowy widżet dla systemu Windows 11 na razie w poglądowej wersji. Został on udostępniony członkom niejawnego programu beta testów okienek, którzy znajdują się w kanale Dev. Dokładnie w kompilacji z numerkiem 1.230011.73.0. Na dostępność w finalnej edycji oprogramowania trochę sobie poczekamy, co trzeba mieć na uwadze. Potrwa to co najmniej kilka miesięcy.

Przeczytaj także: Najlepsze triki i wskazówki dla poczty Gmail

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij