Udostępnij
Tweetnij

Windows 11 23H2 Sun Valley 3 w drodze. Wyciekła kompilacja kernela

Windows 11 23H2 to kolejna duża aktualizacja funkcyjna, którą zobaczymy dopiero za rok. Wstępne prace już nad nią przebiegają i oprogramowanie powstaje pod nazwą Sun Valley 3. Doszło do przecieku i pojawiły się szczegóły powiązane z kompilacją kernela. Wzmianki o Windows 11 23H2 nawiązują do Copper Release.

Windows 11 23H aka Sun Valley 3 to druga duża aktualizacja funkcyjna dla nowych okienek. Prędko jej nie zobaczymy, bo przecież cały czas czekamy na publiczne tegoroczne uaktualnienie 22H2, które zostanie wydane latem i niedawno osiągnęło status RTM. Microsoft jednak już rozpoczął wczesne prace nad kolejną odsłoną i rąbka tajemnicy uchyla nam Tero Alhonen.

aktualizacja Windows 11 23H2 sun Valley 3 kompilacja kernel
aktualizacja Windows 11 23H2 sun Valley 3 kompilacja kernel

Leaker doszukał się kompilacji kernela dla Windows 11 23H2. Pewne wzmianki nawiązują do Copper Release. Oczywiście za wiele nam to nie mówi. To jednak oznacza, że Microsoft prowadzi już aktywne prace związane z tym wydaniem. Pomimo tego, że jego publiczna premiera odbędzie się dopiero za kilka miesięcy.

Aktualizacja Windows 11 23H2 Sun Valley 3 w drugiej połowie 2023 roku

Windows 11 23H2 to duża aktualizacja funkcyjna, której premiera odbędzie się dopiero w drugiej połowie przyszłego roku. Trochę więc na nią sobie poczekamy. Nowe funkcje i rozwiązania najpierw do tego czasu będą mogli wypróbować członkowie niejawnego programu beta testów okienek. Wtedy poznamy planowane nowości.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla aplikacji Spotify

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij