Udostępnij
Tweetnij

Windows 10 1903 dostaje nowe zbiorcze uaktualnienie, a wersja 1909 coraz bliżej

Windows 10 1903 to aktualne wydanie okienek i Microsoft udostępnił dla nich dużą, zbiorczą aktualizację oprogramowania. Możliwe, że już ostatnią przed premierą Windows 10 1909, czyli dużej aktualizacji funkcyjnej, której spodziewamy się w pierwszej połowie listopada. Obecnie znajduje się ona w rękach testerów.

Windows 10 1903 otrzymał w tym tygodniu dużą aktualizację oprogramowania, którą oznaczona ciągiem znaków KB4522355. Podnosi ona numer oprogramowania do 18362.449. Zawiera ona kilkadziesiąt różnych poprawek.

Windows 10 znajdziesz w naszym sklepie.

Nowa aktualizacja dla Windows 10 1903 wprowadza m.in. poprawki dla funkcji Microsoft Narrator czy lupy. Co jednak najistotniejsze, rozwiązuje również problemy, które dotykały menu Start. Część użytkowników skarżyło się ostatnio na jego działanie, a wszak to kluczowa funkcja systemu. Uaktualnienie KB4522355 błędy te ma rozwiązywać. Oficjalny wykaz zmian jest bardzo długi i jeśli chcecie się z nim zapoznać, to znajdziecie go pod linkiem źródłowym.

Windows 10 1909 November 2019 Update kiedy premiera data premiery opinie aktualizacja Microsoft Patch Tuesday

Windows 10 1909 już w przyszłym miesiącu

Wiemy, że Microsoft planuje udostępnić Windows 10 1909, czyli kolejną dużą aktualizację funkcyjną w przyszłym miesiącu. Obecnie testują ją uczestnicy programu niejawnych beta testów okienek. Po to, aby firma mogła wychwycić jak najwięcej błędów przed publiczną premierą dla wszystkich użytkowników. Plotki sugerują, że pojawi się ona już w najbliższy Patch Tuesday, czyli 12 listopada.

Windows 10 1909 nie wprowadzi zbyt wielu nowości, choć te oczywiście będą. Tym razem Microsoft postanowił skupić się na poprawie niezawodności i wydajności oprogramowania. Pod tymi względami nowe okienka ostatnimi czasy kulały i trzeba było w końcu coś z tym zrobić.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

Windows 10 znajdziesz w naszym sklepie.

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij