Udostępnij
Tweetnij

Windows 10 1909 z datą premiery

Windows 10 1909, czyli November 2019 Update, to duża aktualizacja dla okienek, której premiera odbędzie się w przyszłym miesiącu. Data premiery nie została jeszcze podana przez Microsoft, ale dowiadujemy się, że debiut ma odbyć się w najbliższy Patch Tuesday. To oznacza, że Windows 10 1909 pojawi się za kilka tygodni.

Windows 10 1909 to duża aktualizacja dla „dziesiątki”, która zostanie wydana pod nazwą November 2019 Update. Microsoft już potwierdził, że uaktualnienie pojawi się w listopadzie, ale data premiery nie została podana. Ujawnił ją jednak na Twitterze Zac Bowden, który jest bacznym obserwatorem firmy z Redmond. Debiut planowany jest na najbliższy Patch Tuesday.

Kolejny Patch Tuesday ma miejsce 12 listopada. Wypada on co miesiąc w drugi wtorek miesiąca i to oznacza, że tego dnia Windows 10 1909 pojawi się w usłudze Windows Update. Jak dobrze wiemy, pobrać go będzie można stamtąd na początku dopiero po ręcznym sprawdzeniu dostępności nowych aktualizacji. Microsoft zmienił politykę w kwestii dostarczania uaktualnień funkcyjnych dla „dziesiątki” i teraz nie będą już wciskane na siłę. Dlatego też pobieranie trzeba będzie zainicjować ręcznie.

Windows 10 1909 November 2019 Update kiedy premiera data premiery opinie aktualizacja Microsoft Patch Tuesday

Windows 10 1909 jest już gotowy na premierę

Microsoft już podpisał finalny build aktualizacji Windows 10 November 2019 Update. Wiemy, że jest to kompilacja z numerkiem 18363.418, którą obecnie testują Insiderzy w ostatnim pierścieniu aktualizacji programu Insider. Premiera jest już blisko, ale na wiele nowości nie ma co tu liczyć. Tym razem Microsoft skupił się na optymalizacjach, które mają na celu podnieść wydajność oraz bezawaryjność systemu.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

źródło: Twitter

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij