Udostępnij
Tweetnij

Windows 10 November 2019 Update zapowiedziany. Premiera w listopadzie

Windows 10 November 2019 Update to finalna nazwa aktualizacji 1909 lub też 19H2. Microsoft zapowiedział, że nowe uaktualnienie dla „dziesiątki” zostanie udostępnione w przyszłym miesiącu. Wiemy, że Windows 10 1909 nie wprowadzi zbyt wielu nowych funkcji. Tym razem skupiono się na udoskonaleniach systemu.

Windows 10 November 2019 Update to kolejna duża aktualizacja dla okienek. Wiemy, że Microsoft ma wkrótce podpisać build RTM. To przybliża oprogramowanie do publicznej premiery. Ta odbędzie się za kilka tygodni. Najpierw firma potrzebuje czasu, aby sprawdzić, czy wszystko działa jak należy. To o tyle istotne, że w ostatnim czasie było sporo problemów przy okazji wydawania aktualizacji funkcyjnych dla „dziesiątki” i niektóre błędy były bardzo poważne. Do tego stopnia, że nawet gigant z Redmond musiał wstrzymywać dostępność nowych wersji systemu i je wycofywać. Po to, aby potem udostępnić poprawione edycje.

Windows 10 November 2019 Update 1909 19H2 kiedy premiera aktualizacja Microsoft

Windows 10 November 2019 Update z premierą w listopadzie

Wiemy, że premiera aktualizacji Windows 10 November 2019 Update planowana jest na listopad. Dokładnego terminu na razie nie podano. Kompilacją, która zostanie prawdopodobnie udostępniona dla wszystkich jest build oznaczony ciągiem cyfr 18363.418. oczywiście, pod warunkiem, że Microsoft nie doszuka się poważniejszych błędów, które uniemożliwią wydanie oprogramowania w takiej postaci.

Windows 10 November 2019 Update nie wprowadzi zbyt wielu nowych funkcji. Tym razem Microsoft skupił się na poprawie wydajności i stabilności okienek. Co zresztą wynika z krytyki, z którą firma spotykała się w ostatnich miesiącach po tym, gdy udostępniano wadliwe wersje oprogramowania. Dlatego potocznie wersję 1909 nazywa się Service Packiem.

Przeczytaj także: Najlepsze darmowe aplikacje do retuszu zdjęć

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij