Udostępnij
Tweetnij

iOS 13.2 beta 2 już jest. Co nowego w tej aktualizacji Apple dla iPhone’ów?

iOS 13.2 beta 2 zostało udostępnione przed chwilą przez Apple. Użytkownicy iPhone’ów cały czas czekają na nowe emoji. Kto wie, a może w końcu one się tu pojawią i zaraz się o tym przekonamy. Poza tym, zobaczymy, co nowego jeszcze wniesie ta beta iOS 13.2. Nowych funkcji może być tutaj więcej.

iOS 13.2 beta Apple udostępniło po kilku dniach od premiery pierwszej wersji testowej tego oprogramowania. Jak dobrze wiemy, w pierwszej becie nie pojawiły się nowe emoji, na które użytkownicy iPhone’ów ciągle czekają. Czy znajdują się w nowej odsłonie poglądowej edycji aktualizacji? Zaraz się o tym przekonamy, bo potrzebujemy tylko trochę czasu na instalację. Tymczasem z nowymi emotkami możecie zapoznać się na tej stronie. Aktualizacja: emoji są!

iOS 13.2 beta 2 co nowego kiedy nowe emoji Apple iPhone 11 Deep Fusion

iOS 13.2 beta – co nowego?

W pierwszej becie systemu Apple dodało m.in. Deep Fusion dla użytkowników iPhone’ów 11, czym chwalono się w trakcie wrześniowej konferencji. Następnie mamy nowe opcje dla AirPlay. Dodano także grafikę, która może prezentować słuchawki AirPods 3. Zmodyfikowano również ikonki głośności w centrum sterowania. Po to, aby prezentowały one rzeczywisty wizerunek źródła dźwięku. Z tym uaktualnieniem powinny pojawić się także nowości dla głośnika HomePod, które firma z Cupertino zapowiedziała na jesień tego roku. W drugiej becie pojawia się także ekran z zapytaniem, czy chcemy udostępniać konwersacje z Siri.

iOS 13.2 beta 2 jest dostępne dla deweloperów aplikacji. Wkrótce powinno pojawić się także u tych użytkowników iPhone’ów, którzy dołączyli do Apple Beta Software Program. Na finalną wersje tego uaktualnienia trochę jednak poczekamy. Domyślamy się, że program pilotażowy potrwa nawet kilka tygodni. Tak więc dostępności aktualizacji spodziewajmy się mniej więcej w listopadzie.

Przeczytaj także: AirPods – triki i sztuczki, które warto znać

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij