Udostępnij
Tweetnij

Windows 10 2003 wprowadzi przebudowane powiadomienia

Windows 10 2003 to kolejna duża aktualizacja funkcyjna dla „dziesiątki”, którą obecnie testują Insiderzy. W tym tygodniu Microsoft udostępnił im nowy build, a tam pojawiają się udoskonalenia obejmujące powiadomienia. Windows 10 dostanie nowe ustawienia obejmujące notyfikacje. Pojawią się też pewne nowości w centrum akcji.

Windows 10 2003 to duża aktualizacja dla okienek, która zostanie udostępniona wszystkim użytkownikom „dziesiątki” wiosną przyszłego roku. Microsoft nowe funkcje na razie testuje z członkami niejawnego programu beta testów. W ostatnim, poglądowym buildzie dla Insiderów pojawiają się nowe opcje obejmujące powiadomienia. Co się zmieni?

Windows 10 2003 wprowadza nową opcję, która przenosi użytkownika do ustawień. Tutaj pojawią się nowe grafiki, które obrazują styl powiadomień. Następnie można zdecydować, które z nich mają się pokazywać. Wprowadzono też szybką opcję do wyciszania. Jest też nowy przycisk w centrum akcji, który przyspiesza przejście do ustawień.

Windows 10 2003 20H1 udoskonalone powiadomienia

Windows 10 2003 20H1 udoskonalone powiadomienia

Windows 10 2003 z nowymi opcjami dla powiadomień dopiero za kilka miesięcy

Ja dobrze wiemy, Microsoft planuje sfinalizować prace nad aktualizacją Windows 10 2003 dopiero w przyszłym roku. Premiera powinna odbyć się wiosną. Wcześniej, bo już we wrześniu tego roku mamy zobaczyć uaktualnienie z numerkiem 1909. Nie wprowadzi ono jednak zbyt wiele nowości. Gigant z Redmond chce tu skupić się na optymalizacjach i poprawkach. Dlatego można to traktować bardziej jako suplement dla aktualizacji May 2019 Update.

Przeczytaj także: Google Maps – triki i sztuczki, które warto znać

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij