Udostępnij
Tweetnij

Windows 10 1909 dostępny do testów. Pierwszy Service Pack w drodze

Windows 10 1909 został udostępniony testerom. Tym samym Microsoft potwierdził istnienie aktualizacji 19H2, która nazywana jest jako Service Pack. Coś w tym jest, bo w tej wersji okienek nie ma co liczyć na dużo nowych funkcji. Windows 10 1909 ma zawierać poprawki i optymalizacje, którą mają zwiększyć niezawodność.

Windows 10 1909 do niedawna pojawiał się w plotkach. Jednak ostatnio Microsoft potwierdził istnienie tego uaktualnienia. Teraz pierwszy build z gałęzi 19H2 udostępniono do testów. To rzeczywiście będzie swego rodzaju Service Pack dla „dziesiątki”. Gigant z Redmond ujawnił, czego można spodziewać się po tej aktualizacji.

Windows 10 1909 nie wprowadzi zbyt wielu nowości. Biorąc pod uwagę to, że to taki Service Pack, to spodziewajmy się aktualizacji uzupełniającej dla May 2019 Update. Microsoft zapowiedział, że skupi się na optymalizacjach i poprawkach, których celem jest zwiększenie niezawodności okienek. Jak dobrze wiemy, bo tym względem w ostatnim czasie bywało różnie.

Windows 10 19H2 1909 Skip Ahead kiedy premiera Microsoft Windows 10 1903 Service Pack

Windows 10 1909 z premierą we wrześniu

Microsoft zakłada, że Windows 10 1909 zostanie udostępniony we wrześniu. Co ciekawe, inaczej ma odbywać się instalacja uaktualnienia. Aktualizacja będzie instalowana w ten sam sposób, co comiesięczne patche, które Microsoft udostępnia z poprawkami. To przyspieszy i zarazem ułatwi cały proces instalowania.

Insiderzy znajdujący się w wolnym pierścieniu aktualizacji i mający zainstalowany May 2019 Update mogą wypróbować „Service Pack” już teraz. Jego instalacja w poglądowej wersji odbywa się tak, jak zaplanowano na wrześniową premierę. Nie pozostaje nic innego, jak Microsoft udostępni to uaktualnienie dla wszystkich użytkowników „dziesiątki”. To nastąpi za kilka tygodni.

Przeczyaj także: Google Maps – funkcje, które warto znać

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij