Udostępnij
Tweetnij

Fortnite Mobile na Androida. Są nowe informacje wydobyte z pliku APK

Fortnite Mobile na Androida zostanie zapowiedziany już za dwa dni. Tymczasem serwis XDA-Developers uzyskał dostęp do pliku APK gry. Następnie przejrzano jego zawartość i stamtąd udało się wyciągnąć nowe informacje. Plik APK Fortnite Mobile ujawnia nam nowe przedmioty w grze i inne nowości, które przygotowało Epic Games.

Fortnite Mobile na Androida ma premierę dokładnie 9 sierpnia. To oznacza, że do oficjalnej zapowiedzi gry pozostały już tylko dwa dni. Tymczasem serwis XDA-Developers, który w weekend wspominał o tym, że użytkownicy Galaxy Note 9 dostaną bonus do gry, uzyskał dostęp do pliku APK Fortnite Mobile na Androida. Ten następnie przeglądnięto i okazuje się, że udało się z niego wydobyć sporo informacji.

Plik Fortnite Mobile na Androida APK to w rzeczywistości patch do istniejącej gry z numerem 5.2. To oznacza, że te same nowości pojawią się wraz z aktualizacją na innych platformach. W pliku udało się znaleźć informacje o nowych skórkach, tańcach czy kilofach. Skórki mają kosztować od 800 V do 2100 V, czyli od 8 do 20 dolarów. Poniżej widzicie przykładową zawartość.

Fortnite Mobile na Androida APK skąd pobrać gdzie plik Fortnite APK Android gry

Plik APK Fortnite Mobile na Androida ukrywa znacznie więcej

Plik APK z Fortnite Mobile, który został prześwietlony przez serwis XDA-Developers skrywa znacznie więcej nowości. Pojawią się także nowe szybowce, emotikony, tryby gry, przedmioty, nowa pułapka, nowa mapa do piątego sezonu i nowy efekt dla pojazdów. Z dokładnymi informacjami na ten temat możecie zapoznać się w źródle informacji (w j. angielskim).

Fortnite Mobile na Androida początkowo nie będzie ogólnie dostępną grą. Będzie to exclusive dla właścicieli smartfona Samsung Galaxy Note 9, którego premiera też odbędzie się za dwa dni. Dopiero po 30 dniach grach ma być szerzej udostępniana. Dziś już wiemy, że tytuł nie będzie dostępny w Google Play. Epic Games zdecydowało się na własną dystrybucję gry, aby uniknąć prowizji. Ostatnio wspominaliśmy wam także o wymaganiach, z którymi możecie zapoznać się na tej stronie.

Zobacz także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida z lipca

źródło: XDA-Developers

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij