Udostępnij
Tweetnij

Apple Music na 4 miesiące za darmo dzięki Endomondo Premium

Apple Music dostępne jest za darmo dla nowych subskrybentów przez trzy miesiące. Tymczasem teraz możecie uzyskać mieć gratis, gdy zdecydujecie się na Endomondo Premium. Po uruchomieniu subskrypcji na usługę dostaniecie bonus w postaci dodatkowego miesiąca dla Apple Music. Promocja nie działa z aktywnymi subskrypcjami.

Apple Music oferowane jest dla wszystkich nowych użytkowników przez trzy miesiące za darmo. Tymczasem Endomondo przygotowało promocję, w ramach której będziecie mogli zgarnąć bonus. To dodatkowy miesiąc dla trialu usługi muzycznej firmy z Cupertino. Jak działa nowa promocja i co należy zrobić? Zobaczmy.

Tak aktywujesz do 4 miesięcy za darmo w Apple Music z Endomondo Premium

Po pierwsze, musicie mieć urządzenie z systemem iOS. Promocja skierowana jest do użytkowników iPhone’ów. Jeśli macie telefon z Androidem, to dalszą lekturę artykułu prawdopodobnie możecie sobie podarować. Po drugie, nie możecie mieć aktywnej subskrypcji Apple Music. Wtedy bonus nie zadziała i zostanie wyświetlony błąd. Jeśli spełniacie wyżej wymienione warunki, to do dzieła.

1. Pobieracie i uruchamiacie aplikację Endomondo (link).

2. Po chwili zostanie wyświetlony komunikat z możliwością aktywacji usługi Endomondo Premium, na co się zgadzacie. Normalnie wiąże się to z wydatkiem 21,99 złotych na miesiąc, ale pierwsze 30 dni jest za darmo. Potem to wyłączycie.

3. Po aktywacji Endomondo Premium wyskoczy baner z możliwością aktywacji dodatkowego miesiąca w Apple Music. Maksymalnie do 4 miesięcy. Jeśli opcja się nie pojawi, to znajdziecie ją w sekcji Więcej.

4. Postępujecie według kroków, co pozwoli wam wygenerować kod na dodatkowy miesiąc w Apple Music. Jeśli nigdy wcześniej nie aktywowaliście tej usługi, to otrzymacie nawet cztery miesiąca za darmo.

 Apple Music za darmo subskrypcja Endomondo Premium bonus promocja

Pamiętajcie, że po upływie okresów próbnych będą wam naliczane dodatkowe opłaty. Przypilnujcie więc, aby w odpowiednim terminie zrezygnować z Endomondo Premium czy Apple Music. Oczywiście, jeśli nie będziecie chcieli dalej z nich korzystać. Szczegóły na temat zarządzania aktywnymi subskrypcjami znajdziecie na tej stronie.

Zobacz także: W iPhonie X jest nowy dzwonek Reflection. Tak go dodasz we własnym telefonie

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij